Zynga Oyunu Dawn of Titans Gümbür Gümbür Geliyor

zynga-dawn-of-titans-yeni-mobil-oyunlar

Zynga’dan Dawn of Titans Olay Yaratacak

Zynga, neredeyse indirdiğimiz çoğu mobil oyunda karşımıza çıkmaya başladı. Şimdi de Dawn of Titans ile oyun severlerin karşısına çıkıyor, şimdi incelemesine geçelim.

Zynga, Naturalmation isimli oyun stüdyosunu büyük miktarlar karşılığında satın aldıktan sonra ortaya çıkardığı ilk oyun Dawn of Titans oldu. Zynga aslında pek savaş türlerinde oyun türlerine sıcak bakmayan bir ekipti ama artık bu ön yargıyı kırarak kendilerini bu alana doğru atmışlar. Aksiyonun ve stratejinin yer aldığı oyun gerçekten süper görünüyor.

Zynga bu oyunu tasarladığı zaman oyun severlere, oyunu ilk denediğiniz zaman WOW mükemmel diye tepki vereceksiniz diyerek en iyi oyunlardan biri olan World of Warcraft’a da sessiz bir gönderme yapmış. Zynga oyun dünyasındaki bütün tecrübelerini Naturalmation’ı satın aldıktan sonra iyice artırmış ve kullandığı en yeni teknolojiler sayesinde gerçekçilik konusunda üst düzey bir seviyeye ulaşmış. Dokunmatik ekran hassasiyeti iyi olan cihazlarda bu gerçekliği epik savaşlarda sonuna kadar yaşayacaksınız.

Epik savaş dedik ama tabi doğadan da muhteşem görüntüler ile karşılaşacaksınız, stratejik bölümü çok basit değil, arkadaşlarınızla zekanızı birleştirdikten sonra bu oyundan başarı ile ayrılabilirsiniz. Satın aldığı oyun stüdyosuna tam 527 milyon Dolar gibi bir rakamı ödedi ve ilk defa Dawn of Titans’ı çıkardı, maalesef oyunun çıkış tarihi konusunda yetkililerden bir açıklama gelmedi.

One comment

  1. Arkadaşlar ben bu oyunu android telefona indirmiştim ve yeni telfon geldi iphone ve ben android hesabımı bu ios a aktarmak istiyorum yani oyuna kaldığım yerden devam etmek istiyorum bunu yapabilen arkadaş varsa lütfan bana dönebilirmi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir