Zula Tarzı Oyunlar (Zulaya Benzer Oyunlar Listesi)

Zula’nın eşsiz silahlı dünyasından bir şekilde soğuyan oyuncuların Zula tarzı oyunlar aradığı aşikar. Bunun sebebi Zula’nın gayet renkli bir oyun olması galiba. Lafı çok uzatmadan Zulaya benzer oyunlar arayanlar için alttaki listede paylaştıklarımıza göz atabilirsiniz diyebiliriz.

zula tarzı oyunlar
zula tarzı – benzeri oyunlar 2020

Siz de Zula tarzı oyunlar arıyorsanız ve Zulaya benzer oyunlar bulamıyorsanız o halde doğru içeriğe yolunuz düştü. Hemen alt kısımda yer alan liste aracılığı ile Zula tarzı oyunlar görebilir ve bu oyunlara tıklayıp göz atabilirsiniz. Sizler için Zulaya benzer oyunlar listemize eklediklerimiz yalnızca en iyileridir diyebiliriz. Zula’nın silahlı ve renkli dünyasından çıkıp genelde sevilerek oynanan oyunlar hemen altta yer alıyor! Haydi, ne duruyorsunuz, hemen göz atın ve keyfini çıkarın.

Zula Benzeri Oyunlar 2020

1- Fortnite

Fortnite, Epic Games’in 2017 yılında piyasaya sürdüğü ve FPS/TPS modunda oynanabilen bir battle royale oyunudur. CS:GO, Zula gibi oyunlar oynayanların pek çoğunun da sıkça bu oyuna geçiş yaptığını duyuyorum. Kendimin de bizzat başlangıçta ön yargıyla yaklaştığım görmezden geldiğim Fortnite, aslında son derece eğlenceli bir oyun. PUBG’ye kıyasla oyunlar daha kısa sürüyor ve sürekli 50 saat koşarak ömrünüz gitmiyor (PUBG bence walking simulator oyunudur). Bu yüzden sizlere de tavsiyem fortnite’a bir şans vermenizdir.

2- Pointblank

3- CS:GO

BONUS: League Of Angels – Heaven’s Fury

Son zamanlarda en fazla oynanan oyunlardan biri olan League Of Angels, Facebook ve web tarayıcıları aracılığı ile oynanabilen bir video oyunudur. Oyunu genel olarak ele alacak olursak; online oynanan bir savaş oyunudur, diyebiliriz. Oyun internet tabanlı online oyunlar arasında hızla popülerliğini artıran bir hal almış durumda. MMORPG (Devasa denilecek derecede çok oyuncunun online olarak oynadığı, çevrimiçi bir savaş oyunu) türleri arasında en çok oyuncuya sahip oyuncular arasında yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir