Zula Açık Beta Öncesi 3000 TL Değerinde Ödül Dağıtıyor

Zula Açık Beta Öncesi 3000 TL Değerinde Ödül Dağıtıyor

Ülkemizde Medbyte Games aracılığı ile geliştirilmiş ve Lokum Games aracılığı ile  yayınlanmış şimdiye kadar ki ilk Türk yapımı olan MMOFPS oyunu Zula, siz değerli oyun severlerin huzurlarını çıkıyor. Kapalı Beta zamanını iyi bir şekilde çok kısa zaman evvel tamamlamış olan oyunda 31 Ocak Cumartesi, yani bugün, Bahçelievler’de bulunan Game Extra Arena’da gerçekleşecek etkinlikle birlikte, açık betadan önce son defa oyunculara sunulmaya hazırlanıyor. Tabi, Zula FPS oyunun denerken 3000 TL gibi büyük ödüllerin olduğu yarışmaya da dahil olma şansını yakalayacaksınız.

Bu özel etkinlik öncesinde, Zula oyunu açık betaya giriş yapmadan önce deneyebileceksiniz. Zula yayın ekibinin de etkinlikte bulunması oyuncuların her türlü sorularına anında cevap alma şansını doğuracak. 3000 TL değerindeki ödüllerde işi daha dikkat çekici hale getiriyor. Zula’nın bu özel etkinliğine dahil olmak için hiçbir özel şart yer almıyor. Şimdi sizlere etkinliğin olacağı saat ve adres hakkında ayrıntılı bilgi vermek istiyorum.

31 Ocak Cumartesi, Saat 11 ile 18 arasında, Game Ekstra-Gamer Ankara’da, Adres: Bahçelievler Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı, ismi değişmeden önce adı Eski Londra Asfaltı idi, no: 125 Bahçelievler/İstanbul. Hepinize iyi eğlenceler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir