Zoomumba Online

Zoomumba Online

Zoomumba Online İnceleme

Online oyunlarda farklı bir şeyler arıyorsanız Zoomumba tam size göre. Hayalinizdeki hayvanat bahçesini kurun, alanlarınızı genişletin, ne kadar çok hayvana sahip olursunuz o kadar fazla gezmeye gelen olacaktır. Bigpoint tarafından yapılan bu ücretsiz web tabanlı oyun sizlere keyifli anlar yaşatacak.

Zoomumba öyle sadece resimlerden oluşan basit bir browser oyunu değildir. Hayvanların seslerini, hareketli animasyonları, daha önce bilmediğiniz hayvan türlerini bu oyun sayesinde keşfedeceksiniz. Oyuna ilk girişte size düşük miktarlı para ve boş alan verildikten sonra maceraya başlıyorsunuz.

Öncelikle Zoomumba’da boş alan etrafını çit kurun ki korumaya alın. Ondan sonra ilk hayvanınızı satın alıp işe başlayın. Seviyeniz yükseldikçe arazileriniz genişlemeye başlayacak ve daha fazla alana sahip olunca çeşitli hayvanları da alabileceksiniz. Oyun içindeki 3 yıldız işaretli eve dokunduğunuzda neler satın alabilirsiniz onları göreceksiniz. Tabi, ilk seviyelerde her hayvanı alamazsınız, zaman geçtikte daha iyilerini satın alacaksınız.

Oyundaki çitleri zamanla çoğaltabileceksiniz. Ayrıca bu çitleri hayvanlarınıza uygun almanız gerekiyor. Ayının durması için kullanılan çit ile aslanın durduğu çit alanı farklı olmalı. Ayrıca hayvanat bahçenize seçtiğiniz canlıların cinsiyetlerine dikkat edin. Erkek ve dişi olarak aldığınız hayvanların yavrusu oldukça oyun daha keyifli olacaktır.

Zoomumba’ da hayvan pazarlarında her tür hayvan mevcut, ayrıca farklı şekillerde çitler seçerek kendi dekorasyonunuzu yaratabilirsiniz. Bahçeniz ne kadar özen gösterilmiş ve kaliteli olursa o kadar kişi ziyarete gelir. Hayvanlarınızı düzenli beslemez bakımlarını yapmazsanız üzülürler, gelen ziyaretçiler de böyle hayvanları görmek istemeyeceklerdir.

Zoomumba Online oyununda çeşitli binalar var, bunları seviyeniz yükseldikçe oluşturabileceksiniz. Böylece ziyarete gelen kişiler daha çok para harcayacak. Yaz aylarında bir dondurmacı, pizzacı ve çay ocağı size iyi gelir getirir. Bu ücretsiz oyuna vakit kaybetmeden başlayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir