Zombie Highway 2 ile Gelen Yenilikler

zombie-highway-2-mobil-oyun-incelemesi

Zombie Highway 2 Mobil Mağazalardaki Yerini Aldı

Zombie Highway 2 artık Google Play Store’da indirilebilir hale geldi. Şimdi size bu muhteşem mobil oyunun yeni versiyonunda ne gibi değişiklikler yapılmış bir göz atalım.

Bilgisayar oyunları, konsol oyunlar, tablet oyunlar derken mobil oyunlar bu yarışa ciddi bir giriş yaptı. Öyle ki, bazen bilgisayarda göremediğimiz kalitede birçok oyunu mobil platformlarda görme şansımız bile oluyor. Zombie Highway oyunu ilk serisi ile Android işletim sistemlerine özel olarak yapıldı, popülerliği ile beraber İOS platformlarına da taşındı. Şimdi ise serinin 2. Oyunu Google Play Store’da aktif hale geldi. İşin garibi 2. Oyunu bu sefer ilk olarak İOS için yapmaları oldu.

Zombie Highway 2 ile köklü değişiklik yapılmış. Aracınızla Need for Speed keyfi yaşamanız için Nitro özelliği eklenmiş. Kısıtlı olan araba listesine 6 tane farklı araç ilave edilmiş. Sil baştan tasarlanan on yedi silahı dilediğiniz gibi geliştirebileceksiniz. 17 silah harici 4 tane ek silah var ve oldukça güçlüler. 6 tane olan zombilere 4 tane daha gelmiş ve 10 tür olmuşlar. 55-60 arası görevi ile sıkılmaya son, her gün düzenli olarak düello etkinlikleri. Çevre birimleri ise çok ayrıntılı ele alınmış. Aracınızla yolda giderken arkadaşlarınızın puanlarını etrafta göreceksiniz, bu sizi biraz daha gaza getirecek ve onları geçmek için uğraşacaksınız.

Zombie Highway 2’yi Android-İOS üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz, uygulama içi satın alma opsiyonu birçok oyunda olduğu gibi burada da yerini almış.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir