Yulgang2 Dünyasında Kendi Karakterini Yarat!

Online oyunlarda genelde sınıflar ve karakterler sabittir. Bunların dışına çıkarak kendinize özel bir seçim yapmanız pek mümkün olmaz. Yulgang2 bu durumu biraz değiştiriyor ve sizlere en çok ilginizi çeken sınıfa dahil olarak karakterinizi rahat bir şekilde oluşturma şansı sunuyor. Sizlerde bu şekilde en çok istediğiniz karakteri oluşturarak Murim’de ki yerinizi isteklerinize göre alabilirsiniz.

Sınıfları İnceleyin, Uygun Olanı Hemen Seçin

Savaşçı: Yakın dövüşlere girmekten zevk alan, 5-6 kişinin arasına hiç korkmadan girerek savaşmayı göze alan ve hasarları tanklama konusunda profesyonel bir şekilde hareket eden yapınız varsa siz savaşçısınız demektir.

Büyücü: Birebir savaşmak size pek uygun gelmiyor mu? Yapacağınız özel büyüler ve sahip olacağınız özel güçler sayesinde tüm düşmanlarınızı bir anda öldürmek, onları sonsuza kadar yok etmek mi istiyorsunuz? O halde büyücü olmak sizin için en doğru karar olacaktır.

Şifacı: Savaşmak yerine, savaş meydanlarında aranan kurtarıcı rolünde olmak istiyorsanız siz tam bir şifacısınız demektir. Üstelik ölümsüzlüğe yakın olmanız ve oyunun tüm aşamalarında yer almanız size oyundan daha fazla zevk alma şansı sunuyor. Unutmayın, herkes savaşırken birilerinin de savaşçıları koruması gerekir ki en önemli rollerden birisi budur. Siz, şifacı olarak bu rolü üstlenmiş oluyorsunuz.

Suikastçı: Beni herkes takip edemez, aksine ben rakiplerimi an be an takip eder ve onlara bir nefes kadar yakın olurum diyorsan sende tam bir suikastçı ruhu var. Reflekslerin yeterince gelişmiş ise rakiplerinin en hassas noktalarını bul ve onları hiç ummadıkları anlarında yok et.

Okçu: Düşmanlarınla birebir savaşmadan, menzilinin içerisine giren her canlıyı tek bir ok ile yok edebilen bir yapınız varsa sizden en iyi okçulardan biri olabilir. Oklarınızı alın ve hiç fark etmeyecekleri anlarda düşmanlarınızı en önemli noktalarından vurun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir