Yepyeni Albion Online ve Alpha Testi

Albion Online bir diğer alpha testiyle oyuncularının karşısında yerini aldı. Yeni alpha testi, 15 Eylül 2014 tarihinde yani dün başlatıldı. Alpha testinin açıklandığı saatlerin hemen ardından oyunun ön tanıtımını gerçekleştiren, değişikliğe uğramış ya da tamamen yeni olan özellikleri tanıtan bir video yayınlandı. Bu videoda, oyunun topluluk yöneticiliği görevini üstlenen Yasmin tarafından oyun hakkında detaylı aktarımı yapıldı. Yayınlanmasını sağlayan firma Sandbox Interactive oldu.

Alpha testinin şerefine yayınlanan videoyu izlediğinizde en son değişiklikler ve güncellemeler hakkında doyurucu bir anlatımla karşılaşacaksınız. İstediğiniz soruların cevabına kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Merak ettikleriniz sizi bu videoda bekliyor olacak. Destiny Board özelliğinden tutun da oyuncuların belirli bir yetenek dalında seviye atlamalarına ve aynı dal üzerinde uzmanlaşabilmelerini sağlayan sistemi, oyuna yeni eklenen oyuncuların eşyalarını taşıyarak oyunculara yardım eden binek sistemi görebilecek ve daha birçok detay hakkında sormak istediğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Tüm bu bilgilendirmenin ve açıklamaların yanı sıra videoda yine Yasmin tarafından yapılan açıklama sayesinde oyunun haritası, canavar çeşitliliği, kuşatma savaşları, lonca salonları ve oyunun yeni oyuncu arayüzüyle ilgili de bilgi sahibi olabileceksiniz. Tüm bu anlatımları içeren videoya aşağıdan erişip izleme imkanı bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir