Yeni Oyun Lords Of The Fallen İnceleme

lords-of-the-fallen-yeni-oyun-inceleme

Strateji ve aksiyon arayan oyun sever kullanıcıların talep ettiği Lords of the fallen oyunu grafik alanında kendini kanıtlamış durumdadır. Oynanış bakımından oldukça kolay bir yapıya sahip olan ve hemen hemen her kesimin kolaylıkla anlayacağı bir hikâyeye sahip olan bu oyun dünyaya yapılan saldırı sonrasında serbest bırakılan mahkûmun başından geçen olayları ve kendini affettirmesini içeriyor.

 Boş vakitlerinizde hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz ve farklı karakter seçeneklerine geçiş yapabileceğiniz bu oyunun dikkat çeken bir diğer unsuru da gerçekçi bir atmosfere sahip olmasıdır. Düşmanlarınızı mağlup edebilmek için birçok stratejik hamleleri büyük bir özveri ile gerçekleştirmeli ve vakit kaybı yaşamadan onların en zayıf oldukları anı kollamalısınız. Fps gözüyle oynayabileceğiniz bu devasa oyun ilk çıktığı günden bu yana geniş bir kitle tarafından ilgi ve talep görmüştür.

Küçük yaştaki oyun sever kullanıcılardan yetişkinlere kadar geniş bir kitleye hitap eden bu oyun konusu itibarıyla da çocuk kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Oyun içerisinde kullanıcıları bu oyuna çeken diyaloglar oldukça zengin bir dosya şeklinde oluşturulmuş olup olayın gerçekliğine aykırı düşmeden oldukça gerçekçi bir yapıda tasarlanmıştır. Ancak oyunun en başından oluşturulan hikaye kısmı pek ilgi çekici olmadığından dolayı oyun içerisinde sık sık göreceğiniz diyaloglar pek dikkatinizi çekmemektedir.

 Bu oyundan soğumanıza sebep olacak birçok unsur göze çarpıyor. Bunlardan birincisi oyuncuların herhangi bir zamanda yapmış oldukları saçma sapan el ve kol hareketleridir. Hiçbir şekilde mantıklı davranış sergilemeyen karakterler oyunu biraz gerçekçiliğin dışına çıkarmış gözüküyor.

Bu oyunun öne çıkan özellikleri zorlu dövüş stratejileri ve hikayenin geçtiği mekan tasarımındaki gerçeklik payıdır. Günlük hayatınızı yakalayabileceğiniz bu oyun ile eğlenceye ve aksiyona hazır olun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir