Yeni NFS Demosu GamesCom İçin Hazır

Yeni NFS Demosu GamesCom

Oyun dünyası denilince ilk akla gelen yarış oyunu NFS yani Need For Speed. İlk yapımcı firmalardan biriside oyunun yapımcısı EA Games yani Electronic Arts. Resmen kategorisini domine eden bir başarıdan söz ederken yeni çıkacak olan Need For Speed oyunu E3 oyun fuarında büyük bir heyecan yaratmıştı. Üstelik sadece ufak bir görseli yayınlanmıştı. Şimdi ise asıl bomba patlatıldı.

GamesCom fuarında EA Games standında büyük ihtimal izdiham yaşanacak. Çünkü yeni Need For Speed için kollar sıvanmış ve demosu hazır hale getirilmiş. Fuara katılan oyun severlere sunulacak olan demonun birçok özelliği şimdiden açıklanmış. Ayrıca yapılan açıklamalara göre yarış oyunu meraklılarını birçok sürpriz bekliyor. Örnek olarak demoyu oynayan oyuncuların sahip olacağı fırsatlar gerçekten fazlasıyla ilgi çekici.

Fuardan sonra demonun halka açık bir biçimde yayınlanıp yayınlanmayacağını bilemiyoruz. Ama böyle bir beklentide oluşmadı değil. EA Games böyle bir şey yapar mı yapmaz mı orası elbette bilinmez ama yaparsa tüm oyuncuların gönlünde taht kuracağı kesin. Demo için tasarlanmış olan 5 ayrı lisanslı araba bulunacakmış. Aynı zamanda en dikkat çekici demo özelliğinin modifikasyon imkânı vermesi olduğunu atlamayalım. NFS demosunu oynayan oyuncular Ventura Bay sokaklarına inmeden önce 5 araç içinden istedikleri birini modifiye edebilecekler.

Modifiye edilmiş araçlar arasından seçilen bazı görseller GamesCom fuarı için resmi internet sitesinde yayınlanacakmış. Yani bir nevi güzel bir reklam aracı olarak kullanabilirsiniz. GamesCom fuarına kadar, fuardan sonra ve benzeri zaman dilimlerinde farklı oynanış videolarının geleceğinin haberi de yayınlandı. Yani kısa bir süreç içerisinde fazlasıyla Need For Speed içeriği göreceğimize bahse girerim. Oyunun 3-5 Kasım tarihlerinde Kuzey Amerika ve Avrupa’da çıkacağını hatırlatalım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir