Yeni Need For Speed İçin Resmi Çıkış Tarihi

yeni-need-for-speed-ne-zaman-cikacak
EA Games tarafından 6 ay önce siteye koyulan bir görselle başlayan haber ve söylentiler en sonunda resmiyete kavuştu. Bir görselin renk tonları açıldığında arka fonda beliren modifiye edilmiş araba herkesi heyecanlandırmıştı. Yeni bir Need For Speed oyunu mu geliyor sorusuyla karşı karşıya kalmıştık.

Nihayetinde 30 saniyelik bir trailer yayınlanarak Need For Speed yeni oyununu duyurdu. Fakat 30 saniyelik videoda fazla içerik yoktu ve oyunun tam olarak konseptinin ne olacağı belirsizdi. Her sene pist yarışları, sokak yarışları, yarış turnuvaları alanında oyunlarla rakipleriyle arasına büyük bir fark koyan NFS yine güzel bir oyun tasarlamış. Sokak yarışı konseptiyle büyük çıkış yakalamasından olsa gerek bu oyununda konsepti sokaklar.

E3 oyun fuarında resmi olarak tanıtılan ve artık tüm NFS hastalarının merakla beklediği oyunun ayrıca resmi çıkış tarihide fuarda belirtildi. Yapılan görsel şov ve oyun içi görüntülerden hazırlanmış videolarla biraz olsun meraklar giderildi. Fakat işin diğer boyutu yayınlanan videolardan sonra oyuncuların beklentisi o kadar yükseldi ki zamanı nasıl geçirecekleri belirsiz. Gerçekten ciddi bir prodüksiyon harcanarak yapılmış yeni nesil Need For Speed. Akıcı ve üst düzey grafikler, oynanabilirlik ve kontrol detayları, modifikasyon çeşitliliği ve tabi ki lisanslı araç havuzu. Tüm detaylarıyla övgü dolu eleştirileri hak eden bir oyun diyebiliriz.

Oyun tamamen yeni bir şehir üzerine kurulmuş ve müthiş grafiklerle sokakların hakimi olmanız için bir fırsat daha sunuyor. Oyuna başlangıçta bir garajda size verilen Subaru ile aniden bir sokak yarışına katılıyorsunuz. Akabinde polis mücadelesiyle devam ediyor. Polislerden kurtulduğumuzda ise video son buluyor. Büyük bir merakla devam hikayesini merak etsek bile bunu öğrenmek için 3 Kasım 2015 tarihini beklemek zorundayız. Need For Speed 3 Kasım’da PC, Xbox One ve Play Station 4 için resmi olarak satışa sunulacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir