Yeni Need For Speed İçin Kötü Haber

 Yeni Need For Speed

Need For Speed ve EA Games baz alındığında rakipleri olduğunu söylemek zor. Zira yeni çıkacak Need For Speed birkaç yıldır süren suskunluğu bitirecek gibi gözüküyor. Çünkü bir dönem sokak yarışlarıyla altın çağını yaşayan yarış serisi sonradan pist yarışlarına dönmüştü. Ancak beklediği ilgiyi göremediğinden olsa gerek şimdi yeni oyunuyla tekrar sokak ruhunu canlandıracak.

Yeni Need For Speed ile bir devrim olacağını tüm oyuncular biliyor. Çünkü Underground, Most Wanted, Carbon gibi serilerin öncesinde de aynı şekilde kaliteli bir oyun çıkmıştı ve yanında bir ek isim yoktu. Aynı ruhu tekrar yaşatacak olan EA Games ciddi bir disiplinle en iyi grafikleri oyunculara sunacak. Yayınladıkları fragmanlar ve oyun içi videolarla bunu göstermeyi başardılar. Sokakların tek hakimi bir yarışçı olmak için çok az bir zamanınız kaldı.

PS ve Xbox konsolları için çıkacak olan oyun aynı zamanda PC içinde çıkacak. Ancak bu noktada Need For Speed PC oyuncularını üzecek gibi gözüküyor. Yapılan test aşamalarından PC versiyonunun geçememesi geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Düşük FPS değeri yüzünden net bir oynanış kalitesine ulaşamıyorlar. Dolayısıyla bunu çözebilmek adına bir süre daha üzerinde çalışmalar yapılacakmış. Erteleme durumunun ise 2016 İlkbaharına kadar devam edeceği gelen bilgiler arasında.

Yeni Need For Speed oyunu yarış oyunları arasında yine parmakla gösterilecek ama PC oyuncuları bundan belli bir süre sonra faydalanacak. 3 Kasım tarihinde Xbox ve PS için resmi olarak çıkacak oyuna önümüzdeki hafta halka açık beta sunulması bekleniyor. PC oyuncularından muhtemelen gelecek ağır tepkilere yönelik olarak EA Games tüm ek paketleri çıktığı gün aktif olarak sunulacağını açıkladı. Yani İlkbahar aylarında PC için NFS aldığınızda o zamana kadar çıkan tüm DLC paketleri ekli olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir