Yeni Mobil Oyun Jolly Jam Huzurlarınızda

jolly-jam-mobil-oyun-incelemesi

Mobil oyunlar ve Facebook üzerinden oynananlar üzerinde en popüleri Candy Crush, bu alanda çok rakibi var ama kimse onlarla baş edemedi. Şimdi Jolly Jam, aynı türde bir oyun olarak onun tahtını sallamaya geliyor.

Facebook sayfamızı açtığımız her dakikada karşımıza oyun istekleri geliyor, bu oyun sevmeyenleri rahatsız etse de, aktif olarak Candy Crush oynayanları bir nebze olsun sevindiriyor. Oyun o kadar geniş ki, ne kadar ilerlersek ilerleyelim, bir türlü bitiremiyoruz. Facebook ile entegre ettiğimiz zaman arkadaşlarımızın bizden ileride olduğunu görünce daha çok azim edip geçmeye çalışıyoruz.

Jolly Jam oyunu ise Candy Crush kopyası gibi ama tabi grafikleri ve mantığı biraz daha farklı. Bu oyunu Angry Birds yapımcıları çıkardı, bu da zaten oyunun ne denli iyi olacağının en büyük kanıtıdır. Jolly Jam Candy Crush gibi aynı tür nesnelerin bir araya getirilip patlatılmasına dayanıyor. Yalnız, oyun içinde son bölüm canavarları yer alıyor ve siz onları yok etmeye çalışıyorsunuz, bu da oyunu Candy Crush’tan daha keyifli hale getirmiş.

Otobüse ne zaman binsem herkesin elinde telefon ve Candy Crush oynuyor, sanırım artık Jollyjam oyununu da oynadıklarını görebileceğiz. Oyun şu anda yeni olduğu için hali ile bölümler kısıtlı sayıda tutulmuş. Her geçen gün yeni güncelleme ile bu limitleri artıracaklarına dair açıklama geldi.

Jolly Jam oyununu ücretsiz olarak Android veya İOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz. Candy Cruhs kadar rağbet görür mü bilmiyorum ama bölüm sonunda yer alan canavarlar oyunu bir adım öne geçirecek gibi görünüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir