Yeni MMORPG Oyunu SevenCore

Webzen tarafından yapılan ve ücretsiz olarak oynana MMORPG oyunu Sevencore’un global sunucusu geçtiğimiz 4 Kasım tarihinde oyun severlerin huzuruna çıktı. Webzen hesabı olan veya yeni açanlar bu yeni ve muhteşem oyunu oynamaya başlayabilirler.

MMORPG oyunu Sevencore, farklı yönleri ile dikkat çekiyor. Bu online oyunda at üzerinde savaşabileceksiniz. Tarih boyunca Türklerin at üstünde yaptıkları savaşlar aklımıza gelince bu oyun tam bizlere göre olacaktır.

Sevencore’da atlı dövüş sisteminin en ilginç yanı ise 2 farklı türe sahip olmasıdır. Metal atları seçip savaşabileceğiniz gibi canlı atları da seçebilirsiniz. Savaş filmlerini aratmayacak sahnelerle kaliteli görsel ve ses efektlerinin birleştiği muhteşem bir oyun hayal ediyorsanız doğru yere geldiniz demektir.

Sevencore oyun dünyasına verilen isim Inadar, üst düzey teknoloji ve fantastik hayal gücünün birleştiği bu oyun MMORPG piyasasının alt üst edecek gibi görünüyor.

Yeni Sevencore oyununda 3 tür ırk ve 3 farklı sınıf yer alıyor. 3 ırkın kendine has özellikleri var ve bu özellikler oyun içerisindeki başarınıza göre geliştirebiliyor. Oyun içindeki savaş sistemi, modlar ve daha önce tanık olmadığınız silahlar sizi bambaşka boyutlara taşıyacak.

Sevencore ilk açılışında İngiltere ve İspanya sunucuları ile başlayacak, ilerleyen zamanlarda Almanya, Portekiz ve Fransa sunucuları oyuna dahil olacak. Oyun hakkında daha fazla bilgi için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir