Yeni Hitman ve Şehir Tasarımları Açıklandı

hitman

Konferans günleri olarak nitelendirilen bu günlerin en güzel yanı ise yeni oyun sezonu döneminin oyun tasarımlarının açıklanması. Yeni Hitman oyunu, oyun severlerle buluşturacağı oyunun çevre temasını yayımladığı son videoyla gayri resmi olarak açıkladı. 11 Martta yayımlanacağı duyurulan oyun güzel bir video yayınladı.

Oyunda şehir ve çevre tasarımlarının nasıl olacağına dair fikir alabileceğimiz bu video büyük ilgi gördü. Xbox One, PS ve Play Station tarafından geliştirilen oyun büyük ilgiyle bekleniyor. Yayımlanan videoyla ilgili güzel yorumlar gelmeye başladı bile. Dün geçtikçe gelişen oyun sektörü etkilerini Hitman oyununda da gözler önüne seriyor. Gerçekçi çevre tasarımı sunan Hitman oyunu tüm beklemelere ve ertelenen tarihine değecek gibi görünüyor.

Oyun yayınladığı video da Sapienza ismini verdiği küçük bir kasabayı ve ayrıntılarını gösteriyor. Oyunda kullanılacak haritaları da az da olsa görebildiğimiz video bize oyunla ilgili güzel fikirler oluşturdu. Uzun zamandır beklenen oyun 2015 yılının son çeyreğinde çıkmayı planlıyordu. Yayımcıdan gelen açıklamayla Hitman serisini sevenler serinin son oyununun gelmeyeceğini öğrendiğinde hayal kırıklığına uğradılar. Yayımcı oyunu daha iyi bir deneyim sunabilmek ve kaliteli bir şekilde piyasaya sürmek istediklerini açıklayarak tarihi Mart 2016’ya aldıklarını açıklamıştı.

Hitman serisinin son oyununun ertelenmesi oyun severler için üzücü olsa da bugün yayımlanan video herkesin gönlünü almış gibi görünüyor. Video da yayımcının verdiği sözleri tuttuğunu görebiliyoruz en azından. IO Interactive size oyun dünyasına katıldığınız da kaliteli bir deneyim sunmak istiyoruz demişti. Akıllar da sözünde duracak mı? Acaba oyun nasıl olacak? Gibi soru işaretleri bırakan firma, bizce sözünde durmuş gibi görünüyor. Video kaliteli, oyun, şehir planı ve oyun planı kaliteli. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir