Yeni Ghostbusters Oyunu Çıkacak

Yeni Ghostbusters Oyunu Çıkacak

En son 2009 yılında çıkarılmış olan Ghostbusters: The Videogame projesi efsanevi seriyi sessizliğe itmişti. Öyle ki film severlerin en beğenerek izlediği filmler arasına kesin giren Hayalet Avcıları serisinin yeni sürümü çıkmak üzere. Film çıkmak üzere olduğundan ötürü oyunun haklarını elinde bulunduran Activision kolları sıvamış gibi gözüküyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan açıklama yeni Ghostbusters oyunu hakkında çeşitli çalışmaların yürütüldüğünü tescil etmiş oldu.

Ghostbusters oyunu için henüz detaylar kamuoyuna duyurulmuş değil. Activision oldukça titiz davrandığı yeni oyun projesinde yalnızca ufak tefek detaylar vermeyi uygun görmüş. Özellikle çıkış tarihinin yeni filmle birlikte olması muhtemel gözüküyor. Yeni Ghostbusters ne zaman çıkacak soruları için şuanda belirsizlik sürüyor. Bu nedenle etkin bir tarih paylaşmak doğru bir yönlendirme olmayacak.

Ancak serinin sempatizanları için birkaç farklı detayın oyun dünyasına sunulduğunu söylemek gerekiyor. Tek oyunculu oyun serisinde köklü ve radikal değişiklikler yapılacağı biliniyor. Yeni Ghostbusters çok oyunculu mod sayesinde farklı kişilerle oynanabilecek.

Yeni Ghostbusters Hangi Platformlarda Oynanacak?

Birçok PC oyuncusunun merakla beklediği cevaplardan birisi buydu. Bunu daha şimdiden netleştiren Activision Yeni Ghostbusters oyunu sistem açısından yalnızca konsola çıkacak diyerek bazı umutları yıktı. PC platformu üzerinden oynanamayacak olan oyunun yalnızca Xbox One ve PlayStation 4 için çıkması bekleniyor.

Oyuna dair hiçbir bilgi ve detayın olmamasına karşın Activision tarafından baz alınabilmesi için 2009 yılında çıkan oyunun fragmanının paylaşılması ise ayrı bir garip durum. Zira oyunun günümüz grafik ve oynanabilirlik dinamikleriyle üretileceği aşikâr. Çünkü yeni nesil konsollar için çıkacak. Ancak ortaya çıkacak olan Ghostbusters oyunu 2016 yılı içerisinde bizlerle olması beklenmesine rağmen 2009 yılındaki oyunun fragmanı oyunculara sunuluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir