Yeni Doom Videosu Karakter Özelliklerini ve Özelleştirme Sistemlerini İçeriyor

Yeni Doom Videosu Karakter Özelliklerini ve Özelleştirme Sistemlerini İçeriyor

Doom oyununun yeni serisi için gerçekten müthiş adımlar ardı ardına geliyor. Öncelikle serinin zaten efsane olması oyunun dikkat çekmesini kolaylaştırıyor. Ancak yeni sürüme dair sunulan tüm detayları bir araya getirdiğimizde gerçekten muazzam bir oyunun ortaya çıktığını söyleyebiliyoruz. Son dönemlerde her ayrı özellik için yeni bir video yayını yapılmıştı. Bunun yanı sıra yeni bir video içeriği daha bizlerle buluştu. Doom oyunu karakter özellikleri arasında bulunan tüm detaylara ulaşabildiğimiz yeni bir video yayınlandı.

Geçtiğimiz hafta Doom açık beta test sürecine dair yeni içerikler duyurulmuştu. Şimdi ise tekli oyunculu ve çoklu oyunculu modlarda ne gibi bir ilerleyişin söz konusu olacağından bahseden bir oynanış videosu yayınlandı. İzlediğimizde yalnızca ilerleyiş değil aynı zamanda karakterlerin ne gibi özelliklere sahip olacağından bahsediliyor. Bu yüzden de karakter oynanışının hat safhada olduğu oyunda ilgi çekici bir oyun yapısının bizi beklediğini belirtebiliyoruz.

Doom Oyun Karakterlerinde Ne Gibi Özelleştirmeler Olacak?

Doom oyun karakterleri arasında klasik bir oyun yapısının korunduğu şüphesiz bir gerçek. Ancak bunun dışında seviye atlayabildiğimiz maçları kazandıkça yeni özelleştirme itemleri kazanabiliyoruz. Mesela yeni bir taunt alabiliyorsunuz. Bunun haricinde yeni silah modelleri ve zırh parçalarını da kullanımınıza alabiliyorsunuz.

Renk kalıplarını karakterimize oldukça özelleştirerek kullanabiliyoruz. Aynı şekilde Hack Module isimli özellik sayesinde rakibin sağlığını, göstergelerini ve tek kullanımlık tüm özelliklere sahip olabiliyorsunuz. Yeni Doom oyunu tüm heyecanıyla video ile beraber bizlere buluşmaya hazırlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir