Yeni Burnout Oyununun Temeli Burnout 3’ten

yeni burnout

 Burnout efsanesini yeniden canlandıracak olan yeni oyunun yapımları son hız devam ediyor. Yarış oyunları arasında önemli bir noktada bulunan oyunun son çıkacak sürümünün henüz ismi belli değil. Ancak Three Fields Entertainment oyunun geliştirilmesi adına her şeyi düşünmüş. Şuan için Burnout denildiği zaman herkesin aklına Burnout 3: Takedown geliyor. Şuan piyasada bulunan son oyun olan Takedown oyunun meraklılarının da en çok beğendiği sürüm. Yeni çıkacak oyununda temellerinin bu oyuna dayanması ortaya çıkacak işin yine bir efsane olacağının sinyallerini veriyor.

Firma son çalışmalarıyla birlikte Burnout Paradise ile geniş çaplı bir yarış oyununu oyun severlerin beğenisine sundu. Açık dünya oynanışıyla büyük bir oyuncu kitlesinin fenomeni haline gelen yarış oyunu herkesin özlediği haline geri dönüyor. Yani yeni Burnout yarış oyunu bu şekilde değil klasik seri gibi çıkarılacak. Firmanın bu konsepte geri dönmesi aslında oldukça mantıklı. Çünkü Paradise ile insanlar bu zevki tadabiliyor. Ancak yeni sürüm bir yarış oyunuyla piyasaya daha fazla renk ve heyecan katacağı aşikâr.

Three Fields Entertainment tarafından yapılan açıklamalarda çok uzun bir süredir yeni bir Burnout oyunu çıkarmadıklarını belirtti. Dolayısıyla yeni çıkacak olan oyun için Shiny Red Car benzeri bir açıklamayla Shiny Red Something benzetmesini kullandı. İsminin ne olacağı ve tam olarak ne zaman biterek bizlere ulaşacağı belli olmayan yeni Burnout oyunu için şimdiden direksiyon takımınızı hazırlayabilirsiniz. PS4, Xbox One ve PC için geliştirilen yeni oyun şuan için birçok bilinmezlikle tüm gizemini koruyor. Henüz PlayStation VR ya da Oculus Rift tarafından desteklenip desteklenmeyeceği bile belli değil. Tabi kısa bir süre içinde birçok detaylı bilgi resmi hesaplar aracılığıyla açıklanacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir