Yeni Bir Witcher Yolda Mı?

 Yeni Bir Witcher Yolda Mı

The Witcher 3 için son çıkan Wild Hunt sürümü büyük yankı yarattı. Hatta hala daha konuşulmaya devam eden oyunun etkileri henüz piyasadan silinmemişti ki farklı bir duyuru yapıldı. Yapımcı CD Projekt farklı bir konseptle yeni bir The Witcher oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. Özellikle Cyberpunk 2020’nin yapımcısı R.Talsorian Games ile ortak yürüttükleri çalışma merak uyandırdı.

Yeni oyun tamamıyla masaüstü rol yapma oyunu olacak ve isim olarak The Witcher Role Playing Game olacak. Oyun oldukça güzel bir düzende üretilerek karşımıza çıkacak. Bu yüzden çok fazla yeniliğin bizi bekleyeceğine eminim. Yeni silah ve zırhlar, lanet ve büyüler, ilginç ritüeller için oyunun çıkış tarihini bekliyoruz. Şuan için net bir çıkış tarihi verilmese de CD Projekt yapımcısının sağının solunun belli olmadığını biliyoruz.

Bizi kısa vadede Geralt of Rivia’nın eşsiz dünyasında büyük tehlikeler bekleyecek. Kana susamış bir seri katil mi? Yasa dışı yollardan para aklayan bir simsar mı? Yoksa sadece güçlü bir iş adamı mı olmayı tercih edersiniz? Eğer bu soruya vereceğiniz yanıt sizi zorluyorsa ya da düşündürüyorsa hoşunuza gitmiş demektir. Fuzion desteğiyle The Witcher Role Playing Game daha şimdiden büyük merak uyandırmayı başardı.

Henüz sistem gereksinimleri ve tam anlamıyla oyun içi bilgileri yayınlanmamış olan oyun 2016 yılının ortalarında resmi olarak çıkmış olacak. Tahminen Temmuz ya da Ağustos ayları içerisinde çıkması ön görülüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir