Yeni Bir Carmageddon Oyunu Çıkıyor

Yeni Bir Carmageddon Oyunu Çıkıyor

 Carmageddon oyununu geçmiş dönemlerin oyun severleri gayet iyi hatırlayacaktır. Her şeyin birbirine girdiği ve çılgınca arabaların parçalandığı oyunda en gelişmiş araca sahip olmak için eşsiz bir mücadele veriliyordu. Bu yüzden oyunun oynanış dinamikleri kadar hitap ettiği kitlede oldukça genişti. Sırf bu anılarınız aklınıza geldiğinde bile oyunu oynama isteğine kapılmış olabilirsiniz. Ancak bu noktada müjdeli haber yapımcı Stainless Steel tarafından duyuruldu.

Yeni Carmageddon: Max Damage oyunu çıkacak haberi gerçekten geniş bir kitleyi heyecanlandırmayı başarsa da konu hakkında çok fazla bilgi vermekten kaçındıklarını söylemek gerekiyor. Genel hatlarıyla Carmageddon tarzıyla büyük benzerlikleri olacak oyunun bir devam oyunu olarak daha gelişmiş versiyon olarak sunulacağını söyleyebiliriz. Günümüz oyun dinamikleri ve grafik seçenekleri baz alındığında çok daha eğlenceli olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bu yüzden sosyal medyada çok sayıda oyun severin bu habere verdiği mutlu ve heyecanlı tepkiye rastlayabilirsiniz.

Yeni Carmageddon: Max Damage Oyununda Neler Var?

Öncelikle yeni Carmageddon çıkış tarihi hakkında net bir bilgi verilmediği gibi 2016 yılının son çeyreğinde sunulmasına büyük bir olasılık gözüyle bakılıyor. Grafik yönünden üst düzey bir imkan sunmasının haricinde oynanış dinamiği açısından da fazlasıyla üstün detaylar barındıracağını düşünmek yanlış olmaz. Aynı zamanda hatırlayacağınız üzere modifikasyon konusunda da ilginç bir deneyim sunan oyunun bu sefer ne gibi gelişmiş bir market sunacağını merak ediyoruz.

Xbox One ve PlayStation 4 konsolları için çıkacak olan oyunun modifikasyon kısmında oyun içi satın alma özelliği aktif olacak. Ancak temel çıkış noktasında Free2Play olarak sunulacak. Oynarken herhangi bir ücret talep edilmeyecek. En sevindiren detaylardan birisi de Carmageddon free mode ile oyunda istediğimiz gibi gezinebilecek olmamız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir