Yeni Bir Batman Oyunu Geliyor

batman

Batman efsanesinin oyunu çıksa eminim günümüz teknolojisiyle birleştiğinde muazzam bir yapım ortaya çıkar. Ancak ne yazık ki şimdiye kadar başarılı bir deneme gerçekleşmiş değil. Macera oyunlarıyla adından söz ettiren Telltale Games ise yeni bir atılıma imza atıyor ve yeni bir Batman oyunu tasarlamaya başlıyor. Hatta tasarlama ve geliştirme işlemine başlamış desek yeridir. Özellikle son zamanlarda efsanevi dizileri oyun haline getirme konusunda iddialı bir oyun şirketi olarak tanımlayabileceğimiz Telltale yine orijinal bir işe el atıyor. Batman oyunu ilk yayınlanan fragmanla beraber sosyal medyada olay oldu diyebiliriz.

Son yaptığı açıklamalarla The Walking Dead oyunu için geliştirmelerin hızlandırıldığını açıklayan şirket birde fragman sunmuştu. Oldukça başarılı gözüken platform oyunu bu anlamda bir ivme kazanarak sonuna kadar ilerlemeyi düşünüyor gibi gözüküyor. Çünkü stüdyonun planları arasında Tales from the Borderlands ve Game of Thrones oyunları da mevcut. Dolayısıyla başarılı yapımların oyun versiyonlarını çıkarma konusunda piyasadaki eksikliğe tek başına çare olacak desek yanlış olmaz.

Batman oyunu içerik olarak nasıl bir detaya sahip olur. Hikâye modunda hangi senaryo kullanılır ve nasıl bir oynanışa sahip olur bilinmiyor. Ama çıktığında büyük bir kitleye hitap edeceğini söyleyebiliriz. The Game Awards etkinliğiyle birçok oyun severin sevindirici haber aldığını düşünüyoruz. Bunların başında yer alan detaylardan biriside Telltale Batman oyunu oldu denilebilir. Batman oyunu çıkış tarihi olarak net bir zaman dilimi belirlenmemiş. Ancak 2016 yılı içerisinde piyasaya sunulmasına muhtemel gözle bakılıyor. Tüm detayların yakın zamanda bizlere ulaşacağını umuyoruz. Sistem gereksinimleri, platformlar, çıkış tarihi, oynanış videoları ve tanıtım detaylarıyla yeni Batman oyunu bize göre Telltale Games içinde çok farklı bir deneyim olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir