Yakuza Dünyasına Yeni Bir Oyun

Yakuza oyunlarını hemen herkes bilir. Gerek çekici bir yanının olması, gerekse de Yakuza gibi dünyaca ünlü bir kardeşliğin, çetenin üzerine hazırlanmış olması bu oyunları popüler yapmaktadır. Malum Yakuza dünyası oldukça farklıdır ve kendine has içerikleri vardır. Dövmeleri, hareketleri ve giyimleri gibi tüm noktaları tamamen farklıdır, özeldir. Bu tür oyunlar ise, değindiği bu özel noktalar ile oyunculara daha heyecanlı bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Yakuza Severlere Yeni Oyun Heyecanı

Famitsu tarafından sunulan bilgiler dahilinde, yeni bir oyunun daha geleceği düşünülüyor. Üstelik bu oyun Spin-Off şeklinde bir oyunda olmayacak. Ana oyun olarak tasarlanan bir oyun olacak. Ayrıca haberler sadece bununla sınırlı değil… Çıkacak olan yeni ana oyun, PS3 ve PS4 plâtformları için çıkarılacak. Böylelikle yıllardır büyük bir heyecan ve beğeni ile takip edilmekte olan Yakuza oyun serisine bir de PS4 ve PS3 plâtformlar ile uyumlu bir oyun katılacak.

Mâlum artık mobil plâtformlar ve çeşitli oyun konsolları neredeyse bilgisayar üzerinden oyun oynama istatistiklerini geride bırakmış durumda. Herkes bu tür plâtformları daha sık kullanıyor. Üstelik bu gelişmenin kısa süre içerisinde yaşanmış olması da, bir çok firmayı mobil plâtformlara, oyun konsollarına yönlendiriyor. Yakuza oyun serisi de bu şekilde bir düşünce ile PS dünyasına adım atmış gibi görünmekte. Bakalım ilerleyen süreçler de bizi bu oyun ile ilgili ne gibi detaylar bekliyor… Takip ediyor olacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir