WWE İmmortals Amerikan Güreşi Mobile Geliyor

WWE İmmortals Amerikan Güreşi Mobile Geliyor

İzleyiciyi her zaman etkileye Amerikan Güreşi, şimdi de akıllı telefonları yanından ayırmayanlar için özel bir oyun ile geliyor. WWE İmmortals artık mobil olarak oynanabilecek. Televizyonlardaki her dakika heyecanla izlediğimiz bu dövüşün oyunu da kendisi kadar güzel olacaktır. Mortal Kombat gibi tarihi bir oyunu yapan Netherrealm firması, WWE immortals ile de başarı aynı başarıyı yakalayabilir.

WWE İmmortals  aslında aynı şirketin yaptığı İnjustice Gods Among US’a da çok benziyor. Hatta buradaki kahramanlara da rastlamak mümkün olacak. Bu oyunda, teke tek yerine takım halinde dövüşürsünüz. Kendinize 3 kişilik sağlam bir ekip seçersiniz. Her dövüştüğünüz oyuncu ile kazandığınız takdirde, seviye atlayarak daha güçlü bir hale gelirsiniz. Ayrıca, kazandığını sanal para sayesinde, bir sonraki dövüşler için daha çok özelliğe sahip, güçlü kahramanlar satın alabilirsiniz. Benzer dövüşçülerin birden fazla kartı olabilir, bunlar altın, gümüş, bronz olarak sınıflara ayrılmışlardır. Güç olarak ise, örneğin 10-15 bronz seviyesine gelmeyi başarmış bir kart ile henüz 1 seviye olan altın kartı eş değer güçte olur. Yani, eğer altın kart olmayı başarır ve level 10’lara kadar yükselirseniz ne kadar kuvvetli olacağınızı artık siz düşünün. Rakibinizle dövüş esnasından ekranın yanlarına basılı tutarak vuruş yaptığınız çok sert darbeler indirebilirsiniz, bu hareketi seri olarak yapabilirseniz combo yapmayı başardınız demektir. Ekranda çift parmakla sürekli basılı tutarsanız da defans yapmaya başlarsınız. Savunma önemlidir, çünkü rakip size seri darbeler indirmeye başladığında bunu engellemenin yolu sadece korunmaktır. Rakibiniz ya da siz savunmaya geçmiş olsanız dahil, yapılan kombo hareketlerinden sonra özel bar dolmaya başlar ve special hareketleri kullanma hakkınız açılır. WWE İmmortals oyununda özel hareketlerde korunmaya geçtiğinizde çok fazla hasar veremezsiniz, bu yüzden timing(zamanlama) olayını iyi ayarlamanız gerekiyor.

WWE İmmortals mobil oyununda, 14 çeşit güreşçinin 25 tane değişik karakteri bulunmakta. Oyundaki güreşçilerin 10 bar enerjisi yer alıyor, rakibin gücüne göre buradaki enerjiyi kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Eğer enerji sıfırlanırsa ya bekleyeceksiniz, ya da gerçek para ile satın alacaksınız. Eğer para harcamak istemezseniz, 1 karaktere yoğunlaşmak yerine, birçok güreşçiyi geliştirin ki, enerji bittiğinde farklı dövüşçüler ile oynarken diğerlerinin enerjisi dolmaya başlasın. Mobil oyunlar konusunda çığır açan şirketin yeni oyunu WWE İmmortals’ı mutlaka indirin ve oynayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir