WWE 2K16 Ön Siparişlerinde Hediye Fırsatı

WWE 2K16

2K Games tarafından geliştirilmekte olan ve her sene oyunun grafiklerinde bir adım daha üste çıkan WWE 2K16 oyunu bu yılda merakla bekleniyor. Amerikan güreşlerini konu alan dövüş konseptiyle akıllara zarar bir oyun tasarlayan firma geçtiğimiz günlerde yeni oyunla ilgili tanıtımını müjdeli bir haberle yaptı. YouTube üzerinden yayınlanan video büyük bir kesimin ilgisini çekmeyi başardı.

WWE 2K16 dövüş oyununda aksiyon dolu bir ring üzerinde rakiplerinizle kıyasıya bir mücadele verebileceksiniz. Bunun en yakından görünüşü başta Arnold Schwarzenegger olmak üzere Daniel Bryan, Paige ve Dean Ambrose katılımıyla hazırlanmış olan görseller. 1 dakika 19 saniye uzunluğundaki video ile bekleyenlerinin heyecanını ikiye katlayan firma oyunun grafiklerinin ne düzeyde olduğunu da göstermiş oldu.

Profesyonel Amerikan güreşçilerinin aksiyon dolu hareketlerini sergilediği oynanış videosu bir önceki oyuna göre fazlasıyla kaliteliydi. 2K Games tarafından yapılan açıklamalarda üzerine düşülerek tasarlanmış grafiklerin hakkının verildiği gelen açıklamalar arasında yer aldı. Video ile birlikte gelen müjdeyse ön siparişle oyunu satın alanlara sunulacak olan Terminator fırsatıydı.

Terminator Judgement Day oyununu oynanabilir halde alabilmek için WWE 2K16 oyununa ön siparişle satın al seçeneğini kullanmanız yeterli. Böylece hem efsanevi dövüş oyununa sahip olabilir, hem de Terminator fırtınasını yaşayabilirsiniz. Verilen video ve detaylarda oldukça başarılı gözüken iki oyun için tek bir satın alma modülünün olması gerçekten harika bir hediye olmuş.

Yapılan en son açıklamalarda resmi olarak satışa sunulacağı tarihin açıklandığı WWE 2K16 hayranları 30 Ekimi beklemeye başladı. Oyun Xbox One, Xbox 360, PlayStation3, PlayStation4 ve PC platformlarında çıkacak. Dolayısıyla eskisinden yenisine tüm konsollarda yerini alacağından dolayı tüm oyun severlerin ilgisini çekeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir