WoT’a Yeni Tanklar Geliyor

Wargaming tarafından yapımı üstlenilen ve yine Wargaming tarafından yayınlanmakta olan World of Tanks oyuncularına müjdeli haber geldi. Patlama dolu anların yaşandığı World of Tanks’ta ilerleyen zamanlarda sizleri görünümleri ile şaşırtacak Japon tanklarına rastlayacaksınız.

Her zamanki gördüğümüz tanklardan değişik tankları görmek şüphesiz siz World of Tanks oyuncularının içerisinde büyük bir heyecan yaşatacaktır. 1. Branşta 5 tane hafif tank olurken 2. branşta 9 tane orta güçte tank yani toplamda oyuna 14 adet yeni tank eklenecek. Wargaming tarafından yapılan bir açıklamaya göre tankların modelleri Chi-Ri, Ha-Go ve Chi-Ha prototipleri olacağını duyurdu. Yeni Japon tanklarının eklenmesi ile oyuna kesinlikle bir artı katılacağı şüphesiz fakat Japon tanklarını ekleyen Wargaming e biz Türklerinde tankları olduğunu ve oyuna eklenmeye değer olduğunuda demeden geçmek istemiyorum. Oyuna eklenen yeni Japon tanklarını tanıtmak için bir trailer de hazırlandı.

Buyrun iyi seyirler.

Bizi takip ettiğiniz için sonsuz teşekkürü borç bilir bizleri takip etmeye devam etmenizide temenni ederim. Yazımız hakkında bizleri bu başlık altında eleştirebilir yada güzel yorumlarınızı esirgemeyerek bizleri mutlu edebilirsiniz.

VOLFREDİE

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir