World Of Warships

[tabby title=”İnceleme”]

World of Warships oyunu efsanevi oyun serileri olan World of Tanks ve sonrasında çıkan sürümleri arasında bulunuyor. Wargaming ve Lesta Studio tarafından yapılan ortaklık sonucunda BigWorld oyun motorundan çıkmış olan online oyun çok oyunculu muazzam bir savaşa hepimizi davet ediyor. Ciddi anlamda gerçekçi grafiklere sahip olan oyun ücretsiz olarak sunulan ve sadece kayıt olarak oynayabileceğiniz bir MMO oyunudur.

Orijinal dili İngilizce olan oyunun 4.99 GB boyutu buna değecek grafik ve oynanabilirlik performanslarını içeriyor. Şimdiye kadar çıkarılmış ve grafik yönünden en üst noktaya ulaşmış gemi savaş oyunları arasında bulunuyor. World of Warships online oyunu ile aksiyon ve savaş deneyiminizi birebir olarak yaşayabilmek mümkün olacak. Oyun içerisine dahil edilmiş haritalarda Atlantik, Pasifik ve Arktik okyanuslarını kapsayan bölgeler yer alıyor. Elbette ki hepsine hemen ulaşmanız mümkün olmayacaktır.

Çünkü derin sularda acımasız ve güçlü gemileriyle dolaşan çok sayıda düşman oyuncu yer alıyor. Oyun içinde 5 farklı devlet seçilebiliyorken bu devletlere ait olup üretilmiş olan savaş gemisi modelleri birebir olarak bizlere sunuluyor. World of Warships oyununda var olan ülkeler Amerika, İngiltere, Japonya, Almanya ve Sovyetler Birliği olarak sıralanıyor. Ancak gelecek güncellemelerle beraber farklı ülkeler ve yeni gemiler eklenmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Dünya tarihinde sınıflandırılmış olan savaş kruvazörü, destroyer, hafif kruvazör, ağır kruvazör, uçak gemisi ve savaş gemisi olarak farklı gemi çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar kendi aralarında da alternatif birçok modelin gerçek hayattaki halinden uyarlama olarak tasarlanmıştır. Denizlerde sürecek olan bu acımasız savaşın sonrasında ise kazanın kim olacağı tamamen stratejiye bağlıdır. Konumunuz, atış gücünüz, geminizin zırhı, kalkanlarınız ve defansif ekipmanlarınız, hızınız, geminizin nitelikleri tamamen size avantaj sağlayacak detaylar arasında yer alıyor. World of Warships oyununda başarıya ulaşmak için stratejinizi şimdiden belirleyin.

[tabby title=”Ekran Görüntüleri”]

[nggallery id=181]

[tabby title=”Video”]

[tabby title=”Sistem Gereksinimleri”]

 Bileşenler Minimum Gereksinimler Tavsiye Edilen
 İşletim SistemiWindows 7 x64Windows 7 x64 / 8.1 / 10
 İşlemci (CPU)Intel Core 2 Duo 2,66 GHz 

  Intel Core i3 2,5 GHz

AMD Athlon II X2 2,7 GHz

Intel Core i5 3,4 GHz 

AMD FX 6350 3,9 GHz

 RAM2.5 GBEn az 4 GB
 HDD (Harddisk)29 GB
(Kurulum Gerektirir 76.1 GB)
En az 29 GB
(Kurulum Gerektirir 76.1 GB)
 Ekran Kartı (GPU)NVIDIA GeForce GT 440/GT 630 

IntelHD 4000

AMD Radeon HD 7660

NVIDIA GeForce GTX 660 

AMD Radeon R9 270x

 [tabby title=”Nasıl Kayıt Olunur ?”]

World of Warships Hemen KAYIT OL

 

Resimli Anlatım için TIKLAYIN

Videolu Anlatım için TIKLAYIN

[tabbyending]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir