World Of Warships Tam Sürüm Oldu

World Of Warships Tam Sürüm Oldu

Wargaming Stüdyolarında geliştirilen World Of Warships artık resmi olarak tam sürüme geçti. Bildiğiniz gibi kapalı beta sürümünden sonra açık beta ile ciddi bir zaman geçiren oyun bug fix işlemlerini tamamladı. Oyunda açık olmadığına dair verilen kararlar neticesinde dün yapılan açıklamayla oyunun resmi sürüme geçtiği duyuruldu.

İlk olarak World Of Tank oyunuyla gündeme gelen firma sonradan bunu World Of Warplane ile taçlandırmıştı. Kara ve havayı aradan çıkardıktan sonra günümüzün en son grafik çalışmalarıyla bezenmiş bir deniz savaşı oyununu bize sunuyor. Gemilerle savaşacağımız oyunda gerçekten harika bir ambiyans olacağından şüphemiz yok. World Of Warships ile bize sunulan gemilerin dünya savaşlarında savaşmış en güçlü donanmaların bulundurduğu gemiler olduğunu hatırlatalım. Amerika, Rusya ve Japonya gibi güçlü donanmaların savaş makineleriyle tanışmaya hazır olun.

Açık beta için beklenilen talebi toplayan oyun tam sürüme geçerken Wargaming CEO’su Victor Kislyi tarafından bazı demeçler verildi. Şimdiye dek çıkardıkları oyunları canla başla geliştiren ekibine teşekkür etti. Sonrasında bu yıl için çıkaracakları en büyük oyunun World Of Warships olduğunun altını çizdi. Dolayısıyla ekibinin yine kalbini ve ruhunu ortaya koyarak çalıştığını belitti. Böylelikle oyunun ekip tarafından geçer not aldığını öğrenmiş olduk.

Tüm ihtişamıyla denizcilik tarihine ismini altın harflerle yazdırmış gemilerin dümenine geçerek hırçın denizlerde savaşma fikri eminim tüm oyuncuları heyecanlandırıyordur. Zira eski sürüm oyunlara bakıldığında dünyanın en iyi Tanklarını ve en iyi uçaklarını bizlere sunmayı başarmışlardı. Aynı başarıyı deniz için gemilerde de yaşayacaklarından eminiz. Zaten açık beta zamanından geniş bir kitleye ulaşarak tam sürümü bekleyen bir oyuncu grubu toplamayı başarmışlardı. Bu yükselişin devam ederek DLC paketleriyle artacağını düşünüyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir