World Of Warships Betası Yakında Geliyor

World Of Warships

World Of Warships ismi size bir yerden tanıdık geliyor olmalı. Doğru tahmin bu oyun World Of Tanks ve World Of Warplanes oyunlarının bir üst sürümü. Bildiğiniz gibi Wargaming Stüdyoları tarafından geliştirilen serinin ilk oyunu World Of Tanks ortalığı toz duman etmişti. Resmen patlama yaşanan oyun herkes tarafından oynanmıştır. Geliştiricileri heyecanlandıran bu tablo hemen arkasından çıkan World Of Warplanes ile tuz buz oldu. Resmen yükseliş hızında yere çakıldılar.

Bu sebepten ötürü geliştiriciler ciddi bir biçimde üzerine düştükleri World Of Warships oyunu üzerinde durmaya başladılar. Birincil kaide oyuncuların geri dönüşleriydi. 2.Dünya savaşının yaşandığı zamanları konu alan oyun 17 Eylülde resmi olarak satışa çıkıyor. Kapalı betasının ardından ise beta süreci başlıyor. Şuanda 2 milyon oyuncusuyla beta dönemini kapatacak olan oyun ciddi bir süredir geliştiriliyor. Geçen oyunda yapılan hataların yapılmaması için üstün bir çaba söz konusu.

Anlık olarak bakıldığında World Of Warships oyununda sadece Amerikan ve Japonya donanmaları var. Ancak beta süreci geçtikten sonra bu envantere eklemeler yapılacak. Almanya, İngiltere ve Sovyet Rusya gibi güçlü donanmaya sahip, döneme damga vurmuş deniz güçleri oyuna dahil olacak. Hatırlayacağınız isimler olan Midway, Warspite ve Yamato gibi birçok gemi oyunda var. Bunlar o döneme ait en ileri teknoloji ve silahla donanmış gemiler. Ve sizin kontrolünüze sunularak savaş başlatılıyor.

Bu sefer Wargaming Stüdyolarının hata yapma ihtimali yok gibi gözüküyor. World Of Warships oyunuyla ilk oyundaki çıkışı yakalamak istiyorlar. Oyun dinamikleri, grafikler ve oynanabilirlik açısından bunu ne denli başarabildiklerini 17 Eylül 2015 tarihinde göreceğiz. Oyunun resmi sitesi olan worldofwarships.eu adresinden güncel detayları ve satın alma bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir