World of Warship Kapalı Betası Nihayet Başladı!

world-of-warship-kapali-betasi-sonunda-basladi

Savaş oyunlarına ve denizciliğe hayranlığınız varsa World of Planes ve Tanks oyun yapımcılarında şimdi de Warship oyunu geldi. Sonunda kapalı beta ile karşımıza çıkan gemi savaşlarını deneme fırsatına erişeceksiniz.

Yapımcılar yine kalitesini konuşturarak mükemmel görsellere imza atmış. Dünyanın en büyük okyanuslarında güçlü gemiler ile savaşmak sizi baştan çıkaracak. Atlantik, Pasifik gibi büyük denizlerde sizi zorlu düşmanlar bekliyor.

World of Warship oyununda dünyanın en güçlü 5 donanması ile tanışacaksınız. Zeki Japonların Donanması, büyük güç ABD Donanması, İngiltere’nin Kraliyet Donanması, bir döneme damga vuran Almanya Donanması ve Son olarak da yine güçlü askeri kuvvete sahip Sovyet Donanması ile oyun farklı bir boyut kazanmış.

World of Warship oyunundaki uçak gemisi çok dikkat çekiyor. Tabi, tek savaş gemisi bu değil, Savaş Kruvazörü, yok edici kruvazör ve Uçak gemisi ile oldukça keyifli anlar yaşayacaksınız.

Yapımcıların bu tür oyunları hep ücretsizdi ve yine World of Warship de bedava oynanabilecek. Şu an sadece bilgisayarlar için sunulan oyunun kısa bir süre sonra oyun konsolları için de çıkacağı söyleniyor.

World of Warship resmi sitesinden giriş yaparak kayıt olun ve siz de bu kapalı betanın keyfini çıkarmaya başlayın. Şimdi sizlere oyunun videosunu yayınlamak istiyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir