World of Warcraft, World of Draenor ne zaman çıkacak?

Blizzard, bilindiği gibi Starcraft ve Diablo serilerinin yaratıcısıdır. Geliştirmeye yönelik çalışmalarını sürdürdüğü ve sabırsızlıkla beklenen World of Warcraft’ ın yenilenen paketine ait bilgiler yayınlanarak merakları giderdi.

Oyunlar listenin üst sıralarına yerleşen ve dünya üzerinde birçok ülkenin oyuncu kitlesinde bağımlılık yapmasıyla bilinen World of Warcraft’ ın, adı Warlords of Draenor olarak duyurulan beşinci paketinin ne zaman çıkacağı, izlenime sunulan sinematik fragman sayesinde netlik kazandı.

Geliştiricisi Blizzard olan World of Warcraft’ ın yenilikleri hakkındaki detayların sunulması, takipçilerinin yüzünü güldürdü. Yetkililer duyuru yapmak için sinematik fragmanı tercih etmelerinin yanı sıra, yapım daha satışa çıkarılmadan 1 milyon ön sipariş aldı.

Sinematik fragmanın konusu ise, Garrosh Hellscream’ in katliamlar gerçekleştirmesi yüzünden yargılanmak üzereyken bilinmeyen gizemli bir karakter tarafından geçmişe götürülüyor olması. 35 yıl önceki bir zamana merhaba diyen Hellscream, Draenor’ daki orkların Mannoroth’ un kanını içmelerine engel olması sonrasında olay örgüsü açığa çıkar.

Göz alıcı görsel efektlere sahip ve izleyicide heyecan uyandıran müziği sayesinde, 5 dakikalık video süresince dikkatleri üzerine toplamayı başaran Warlords of Draenor için, 13 Kasım 2014 tarihinde indirilmeye açılacağı söyleniyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir