World of Warcraft: Warlords of Dreanor Duyuruldu!

Daha önce Blizzard’ın Yeni Projesi: Warlords of Draenor‘dan bahsetmiştik. Şimdiyse dün ve bir önceki gün gerçekleşen BlizzCon’daki önemli duyuruya geliyoruz. Warlords of Dreanor projesinin bir World of Warcraft genişleme paketi olduğunun açıklanmasıyla birlikte WoW ekibi harekete geçerek oyunun internet sayfasını yayına soktu.

World of Warcraft: Warlords of Dreanor paneli BlizzCon’da büyük yer edindi ve oyuna dahil edilen yenilikler oyuncuların büyük ilgisini çekti. WoW’a yine birçok yenilik getirilirken daha önceleri duyurulan ancak yeni gün yüzüne çıkan yeni karakter modellemeleri de Warlords of Dreanor’un önemli içeriklerinden birini oluşturuyor.

Şuan için yalnızca Orc, Dwarf ve Gnome karakterlerinin erkek cinsiyetlerinin modellemeleri yenilenirken diğer karakterler ve kadın cinsiyetleri ilerleyen süreçte yeniden oyuncuların beğenisine sunulacak. Warlords of Dreanor için açılan internet sitesinde bu karakterleri 3D olarak görmek de mümkün. Karakterlerin eski ve yeni hallerini kıyasladığımızda inanılmaz bir grafik farkı olduğu dikkatimizi çekiyor.

WoW’da bir ilk “Kendi Garnizonunu Yarat”

Diğer MMO oyunlarında yeni yeni çıkan bir özellik. Daha önceleri “Kendi kalemizi WoW’da neden yapamıyoruz?” dememize sebep olan ancak şimdi oyuna dahil edilen bu özellik sayesinde oyuncular kendilerine ait bir alanda özel NPC’lere, evlere ve kalelere sahip olabilecek. Henüz hakkında pek detaylı bir bilgi bulunmayan bu sistemin ne kadar derin bir şekilde tasarlandığı bilinmiyor.

World of Warcraft: Warlords of Dreanor’ın resmi internet sitesinde oyunun yeni genişleme paketi hakkında daha detaylı bilgiyi bulabilirsiniz: Eu.battle.net/wow/en/warlords-of-draenor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir