World of Warcraft Süre Satın Alma Opsiyonu Geliyor

world-of-warcraft-altin-ile-sure-satin-alma

Tartışmasız dünyanın en kaliteli oyunlarından biri World of Warcraft, Blizzard’tan beklenen haber geldi, altın ile oyun süresi satın alma opsiyonu geliyor.

Blizzard sonunda o süper haberi verdi, oyun içinde yaptığınız görevlerden, kestiğiniz yaratıklardan alacağınız puanları, aylık oyun sürelerinden satın almak için kullanabileceksiniz. Wow Token kısa zaman sonra aktif hale gelecek.

Sistemin çalışma şekline bir göz gezdirelim. WoW oyuncular, online alışveriş mağazasına girdikleri zaman gerçek paralar ile Token alıyorlar, sonrasında dilerlerse Auciton House içerisinde oyundaki altınları kullanarak bunları satın alabileceksiniz. Böylece aylık paketleri cebinizden nakit çıkmadan alma şansına erişeceksiniz.

Birçok kaliteli oyun için dışarıdan altın satın alma gibi işlemler yapılıyor. Bu tür şeyleri şirketler organize ediyor, pahalı şekilde altınları usulsüz satıyorlar, bu sistemde ve kişilerde güvensizliğe neden oluyor. Tabi, tokenlar istendiği gibi fiyat yükseltilerek piyasada olmayacak, Blizzard bunun için bir çare üretecek, arz talep durumları dikkate alınarak düzenlemeler yapılacak.

Altın ile aylık süre satın alma özelliği yeni güncelleme ile birlikte gelecek, yalnız bununla ilgili yetkililerden tam bir tarih gelmedi, yeni bilgi geldiğinde sizlere yeniden aktaracağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir