World of Warcraft: Legion Çıkış Tarihi Sızdı

wow

Blizzard’ın World of Warcraft oyununda ki başarısı yadsınamaz. Ek paket olarak gelen Legion ise ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyordu. Son zamanlarda ciddi anlamda oyuncu kaybı yaşayan World of WarCraft oyunu için ek paket artık kaçınılmaz olmuştu. Blizzard’ın başarılı ve en iyi MMO-RPG oyunu olan World of WarCraft yeni ek paketi çıkacağını duyurmadan önce oyun kullanıcı sayısının 5.6 milyona kadar düştüğünü hatırlatalım.

World of WarCraft kullanıcılarının merakla beklemeye başladığı Legion isimli ek paketin ne zaman geleceğine dair bir açıklama yoktu. Site kendini ele verene kadar yoktu diye düzeltebiliriz. Legion ek paketi kullanıcıları asıl olması gereken buydu demeye itecek kadar iddialı geliyor. Zaten Blizzard şirketinin en önemli özelliklerinden biri de oyuncuları dinliyor ve isteklerine kulak veriyor olması. World of WarCraft’ın 6. Ek paketi olan Legion ise tüm bu istekleri karşılayacak gibi görünüyor. En önemli konu ise çıkış tarihini herkesin beklemesiydi ve biliniyordu ki Blizcon’a kadar başka bir bilgi öğrenilemeyeceği anlaşılmıştı.

Blizcon tarihi geldi çattı ve saatler kala insanlar sitede küçük bir detay fark ettiler. Blizzard’ın kendi sitesinde Blizcon bekleyen oyun severler sitenin kendi veri tabanında bir görsel gördüler ve Blizcon avantajını yitirdi diyebiliriz. Görsel de World of WarCraft’ın 6. Ek paketi olan Legion’ın çıkış tarihine dair bilgiler vardı. Bu bilgiler ışında diyebiliriz ki kullanıcılar çok fazla zaman ek paketi beklemeyecekler. Blizzard yeni ürettikleri ek paket Legion’ı 21 Eylül 2016 tarihinde oyun severlerle buluşturacak. Ne zaman çıkacağının yanı sıra ön sipariş hakkında bilgilere de görselden ulaşılabildi. Legion’ı ön sipariş ile alan oyuncular karakterlerini anında 100. Seviyeye taşıyabilecekler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir