World of Warcraft Draenei Female Model Güncellemesi

Blizzard Entertainment’in son zamanlarda World of Warcraft için ekstradan bir çalışma içinde olduğunu fark etmişsinizdir. Hafta başına gelen etkinlikler, boost paketleri, yamalar, sunucu güncellemeleri ve daha onlarcası. Peki, Blizzard neden ani atağa kalktı dostlar? Çünkü Doğulu yapımcılar 2014’e damgasını vurup, World of Warcraft’i MMO krallığındaki tahtından indirmek üzere. Archeage, Icarius, Bless Embers In The Storm gibi merakla beklenen birçok MMO, Koreli yapımcılar tarafından harıl harıl kodlanıyor ama işin aslı grafik motorları. Yukarıda bahsi geçen oyunların hepsi CryEngine ve Unreal Engine 4 grafik motorlarını kullanıyor. Ortaya nasıl bir görsel şölen çıkacak siz düşünün. Blizzard da hiç vakit kaybetmeden eskiyen grafiklerinin üstündeki tozu bir nebze silmek için hemen güncelleme maratonuna girdi. Sizlerle paylaşacağım bu günkü Draenei model güncellemesi bu maratonun ilk meyvesi.

Blizzard, forumlarında sorduğu sorularıyla en çok sıkıntı çıkaran ve eskiyen modellerden birinin Draenei olduğunun kanısına varmış ve hiç vakit kaybetmeden karakterin fiziki animasyonlarını elden geçirmiş. Aradaki farkı rahatlıkla görebilirsiniz.

İşe ilk olarak öne çıkan özelliklerle başladıklarını belirtiyor Blizzard, karakterin boynuz ve yüz ifadelerindeki detayların, değişikliklerin en belirgini olduğunun altını çiziyor.

Sadece fiziki olarak bir değişim değil bu, karakterin oyun içerisindeki tüm hareketleri de değiştirilmiş. Karakteriniz artık daha gerçekçi tepkilerle ve animasyonlarla sizlere hizmet verecek, özellikle savaş alanında. Tüm karakterleri her yönden ele almayı planladığını belirten; Blizzard, karakterlerimizi güncelleme sonrasında ilk olarak savaş alanında test etmemizi tavsiye ediyor.

Biterken Çalıyordu: BlueStahli – Ultra Numb.

2 comments

    1. Ahım şahım bir değişme bekleme zaten adamlar işlerini en üst seviyede yapıyorlar, ondan dolayı da gelişmeler falan ancak bu kadar oluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir