World of Warcraft: Cataclysm Koleksiyon Versiyonu

Blizzard Entertainment, Inc. dünyanın en popüler abonelik tabanlı devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft’ın üçüncü genişleme paketi World of Warcraft(R): Cataclysm(TM)’in sınırlı üretim Koleksiyon Versiyonu planlarını duyurdu. Yalnızca perakende mağazalarında satılacak olan özel Koleksiyon Versiyonu kutusunda oyun diskinin yanı sıra aşağıdaki özel bonuslar da bulunacak:

:: Art of the Cataclysm, Blizzard Entertainment sinematik departmanı ve World of Warcraft geliştirme ekibinin arşivlerinden daha önce görülmemiş resimler, çizimlerin gelişim aşamalarını gösteren 176 sayfalık çizim kitabı.
:: Özel oyun-içi pet: Henüz dünyaları parçalayamıyor olabilir, ama Lil’ Deathwing kahramanlarımıza Azeroth’u kurtarma mücadelelerinde gururla eşlik edecek.
:: Bir saatin üzerinde geliştirici röportajı ve yorumlarının yanı sıra, Warcraft evreninin zengin oyun geçmişini inceleyen özel bir bölüm içeren sahne arkası DVD’si.
:: Özel bonus parçalar da dahil olmak üzere Cataclysm’den 10 epik parça içeren müzik CD’si.
:: Deathwing’i, Azeroth’un yağmalanmış kıtalarını tehdit ederken gösteren, özel üretim mouse pad.
:: Wrathgate serisinden 60 kartlık başlangıç destesi, iki adet özel-çizimli kart ve TCG’deki goblin ve worgen kahramanlarının ilk kez görüldüğü iki adet Koleksiyon Versiyonuna özel kahraman kartı da dahil olmak üzere World of Warcraft Trading Card Game kartları.

İlk iki World of Warcraft genişleme paketi The Burning Crusade(R) veWrath of the Lich King(R), çıkışlarıyla birlikte PC oyun satış rekorlarını yerle bir etmişti. Cataclysm’de yozlaşmış Dragon Aspect Deathwing’in dönüşüyle Azeroth’un çehresi sonsuza dek değişecek.

Oyuncular bir zamanlar tanıdık olan bölgelerin yıkımlarla yeniden şekillenmiş, yeni maceralarla dolu hallerini baştan keşfedecekler. Gezegeni parçalayan felakette hayatta kalabilmek için Alliance ile Horde arasındakimücadeleye iki yeni oynanabilir ırk da katılıyor: Worgen ve Goblin.Oyuncular yeni level sınırı olan 85′e ulaşmaya çalışırken yeni bölgeler keşfedecek, yeni güçler kazanacak ve dünyanın kaderini belirleyecek savaşta Deathwing ile karşı karşıya gelecekler.

World of Warcraft: Cataclysm beta testi halen devam ediyor. Battle.net hesabı açıp, beta teste katılma şansı elde etmek için lütfen resmi Battle.net web sayfasını ziyaret edin:  www.battle.net.

The World of Warcraft: Cataclysm Koleksiyon Versiyonu, Windows®XP/Windows Vista®/Windows®7 ve Macintosh® için piyasaya sürülecek. Çıkış tarihi ve diğer ayrıntılar önümüzdeki aylarda açıklanacak. World of Warcraft: Cataclysm hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.worldofwarcraft.com/cataclysm adresindeki resmi web sayfasını ziyaret edin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir