World of Warcraft 8 Yaşında!

Yıllardır popülerliğini koruyan Blizzard’ın MMO oyunu World of Warcraft, bugün yani 23 Kasım 2012 tarihi itibariyle 8 yaşına giriyor.

MMORPG dünyasının en popüler oyunlarından biri olan ve Türkiye’de de oldukça büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan WoW’un 8. yılı için büyük kutlama hazırlıkları yapılıyordu. WoW’un 8. yaşına girmesi şerefine 1 Aralık tarihine kadar oyuna giren tüm oyunculara özel bir achievement ve %8 oranında experience ve reputation kazandıran bir tabard hediye edilecek. Ayrıca Blizzard ekibi, World of Warcraft’ın 8 yıllık geçmişini özetleyen özel bir video hazırladı. WoW’un 8. yılı kutlamaları için hazırlanan bu videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

World of Warcraft’ın 8. yılı kutlamaları için özel bir domain kaydı yapıldı.

Elimize ulaşan bilgilere göre Blizzard Entertainment, HeroesOfWarcraft.com ve HeroesOfWarcraft.co.uk isimli site alan adlarını satın aldı. Daha önceleri de WarcraftBattles.com isimli site alan adını satın almış olan Blizzard’ın oyuncularına ne tür bir sürpriz yapacağı bilinmiyor. Ancak öyle sanıyoruz ki alınan bu yeni alan adları WoW’un 8. yaş kutlamaları için büyük bir etkinliğin işareti…

World of Warcraft’ın Sekizinci Yıl Kutlamaları İçin Hazırlanan Resmi Video:

One comment

  1. 8 Senede Bu Kadar Oyuncuyu Elde Tutmak Cidden Ciddi Bir Başarı.Ki Şahsi Fikrimdir Tabi Şu AnBile Tahtını Sarsıcak Başka Bir Rpg Göremiyorum Pvp Pve Olsun Hala Tek Başlarına Liderlikteler.Tebrikler Gercekten.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir