World of Tanks Nihayet PlayStation 4’e Geliyor

World of Tanks Nihayet PlayStation 4'e Geliyor

World of Tanks oyunu savaş oyunlarıyla adından sıkça söz ettiren Wargaming stüdyolarının amiral gemisi diyebiliriz. Sonrasında savaş uçakları ve savaş gemileri olarak devam eden serinin tanklarla karada yaptığımız savaş sürümü için sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Bir süre önce World of Tanks PlayStation 4 sürümü için çalışmaların sürdüğünü duyurmuştuk. Bununla birlikte bu sürecin hızlı bir biçimde geride kalarak açık beta testlerin yapılacağı da biliniyordu.

Birçok oyun severin PlayStation 4 ile World of Tanks oynamak istemesi üzerine firma düğmeye bastı. İlk beta test sürecini başarıyla geride bırakan geliştirici firma artık çok daha ileriyi boyutlara ulaştı. Geçtiğimiz günlerde aşılan ikinci açık beta test süreci ise geliştiricileri ve firmayı tatmin eder nitelikte oldu. Zira oyunun yeni platform için uygun ve hazır olduğu kanısına varıldı. Bunun üzerine World of Tanks PS4 çıkış tarihi açıklanarak oyunculara müjdeli bir haber verildi.

Açıklama neticesinde 19 Ocak 2016 tarihinde yani önümüzdeki hafta içinde PlayStation 4 için yüklenebilir olacak. Aynı zamanda firmanın yaptığı açıklamalara bakacak olursak Ocak ayı oyunculara sürpriz dolu bazı içerikler sunulacak. Tüm oyuncuları etkileyen en can alıcı içeriğin PS Plus olduğunu belirtmek gerekiyor. Zira World of Tanks PS Plus istemeyecek haberi resmen coşkuyla karşılandı. PS Plus üyeliğiniz varsa oyunda bazı avantajlar yakalamanız mümkün. Ancak olmasa da oyunu online sürümde rahatlıkla oynayabileceğinizi belirtelim.

PS Vita, Full Trophy ve RemotePlay desteklerini sunacak olan World of Tanks PlayStation 4 versiyonu Ocak ayı içerisinde oynayacaklara hediye konusunda da bonkör davranıyor.

  • Alman yapımı J-PS tankına garajıyla birlikte sahip olabilir
  • 3 günlük Premium kazanabilir
  • Amerikan yapımı T1E6-PS tankıyla oynama şansı elde edebilirsiniz. Bu tank sonraki dönemlerde oyunda aktif olmayacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir