World Of Tanks İçin PS4 Betası Çok Yakında Çıkıyor

world of tanks

 World Of Tanks oyunu hatırlayacağınız üzere birbirinden farklı savaş temalarını bize sunan WarGaming tarafından üretilen oyun. Daha önce World Of Ships ve World Of Planes ile denizden ve havadan savaş senaryolarını bize sunmuştu. İşte o oyunların çıkış noktası olan World Of Tanks oyunu savaş oyunları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Öyle ki firmanın da en çok önem verdiği oyunların başında geliyor.

Hem tek hem de online savaş oyunu olarak oynayabileceğiniz World Of Tanks için bomba gibi bir haber duyuruldu. Artık PlayStation 4 için gelmeye hazırlanan oyunun anlaşmaları tamamlanmış. Hatta önümüzdeki ay World Of Tanks PS4 Beta oynanabilir olarak sunulacakmış. Şimdiye kadar milyonlarca kişi tarafından PC platformunda oynanan oyun geçtiğimiz senenin başlarında Xbox ile anlaşarak Xbox One ve Xbox 360 ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi sıra diğer konsol olan PlayStation gibi duruyor.

WarGaming bünyesinde çalışan bir geliştiricinin yayınladığı video birçok oyuncuyu yakalamayı başardı. Özellikle PlayStation4 oyuncularının World Of Tanks oyununun geleceğini öğrenmesi sosyal medyada günün konularından biri oldu. Aralık ayının başında PS4 beta yapılmaya başlanacakken ay sonuna kadar aktif olması bekleniyor. Beta sürecinde PSN üzerinde aktif olacak indirme linkini kullanarak sürüme sahip olduktan sonra 15vs15 tank savaşları sizi bekliyor olacak.

Şimdiden heyecan vermeyi başaran bu World Of Tanks tank savaş oyunu bununla da sınırlı kalmıyor. Özellikle diğer platformlarda olduğu gibi PlayStation4 içinde ücretsiz olarak sunulacak olan oyun online modlar içinde PS Plus üyeliğine ihtiyaç duymayacak. Bu haber ile zaten tüm oyuncuların gönlünü kazanmış oldu. Bunun haricinde tasarım olarak yeni tank modellerinin piyasaya sürüleceğini ve PS4 oyuncularına sunulacağının altı çizildi. World Of Tanks beta başlangıç tarihi için haber yayınlayacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir