World of Tanks için 9.4 Güncellemesi Yayınlandı

4 Kasım günü World of Tanks’ın 9.4 güncellemesi yayın alındı. Bu güncelleme oyunla ilgili büyük yeniliklere sahip. Oyundaki araçlar arasındaki bazı dengesizlikler de düzeltilmiş.

Bu güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir harita da gelmiş durumda; Stalingard. Gerçek Stalingard’ın savaş sonrası halinin birebir entegre edilmeye çalışıldığı bu harita oldukça sevilen bir harita olabilir. Yeni haritada taktiksel durumlar için de özel ayarlamalar yapılmış.

Oyundaki ekip savaşlarında da değişikliğe gidildiği bilgisi verildi. Yeni durumda savaşlar daha kısa sürüyor ve artık eskisi gibi 1 üs yerine 2 üs bulunuyor. Savunma yapacak ekip bu iki üssü savunmalı. Her üssün kendisine özgü sayacı bulunuyor ve birbirlerini etkilemiyorlar. Bunun yanında 100 saniyeden 120 saniyeye çıkmış bu sayaçlar. Ayrıca takımlar 7/42 formatı yerine 7/54 formatına sahipler. Bundan sonra kullanılacak tanklarla ilgili de birtakım değişiklikler oldu. Bu güncelleme ile ilgili ayrıntılı ekip savaşları yazısını resmi siteden okuyabilirsiniz.

Komarin, Malinkova, Kutup Bölgesi ve Uçak pisti haritalarında bazı iyileştirmeler yapılmış. Bununla birlikte daha dengeli bir savaş deneyimi sunulmak isteniyor.

T-34-3 ve AT 15A araçlarında bazı değişiklikler yapılmış durumda. Oyun ansiklopedisinde bunları görebilirsiniz.

Güncellemenin İngilizce ve daha ayrıntılı hali için buraya tıklayabilirsiniz.

Güncellemeyi indirmek için ise resmi sitenin güncelleme bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir