World of Tanks (WoT)

[tabby title=”İnceleme”]

Wargaming.net’in yayımladığı en iyi strateji oyunları arasında bulunan World of Tanks; adından da anlaşılacağı gibi Tank savaşları üzerine kurulu.

İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan World of Tanks’ı diğer oyunlardan ayıran en büyük özelliklerinden biri de oyunda tank vb. dışında başka ünit bulunmaması.

World of Tanks, 2. Dünya Savaşı’nda kullanılmış ya da savaş için üretilmiş ancak prototip aşamasından kalmış Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Sovyetler Birliği’nin tanklarını kullandığımız Capture the Flag ve Team Deathmatch PVP modlarını içeren bir MMOTPS oyunudur.

Garajınızda Tankınızı Geliştirin
Oyuna üç adet birinci seviye tankla başlıyoruz. Her ulusun ilk tankları olan bu zırhlılar daha sonra kazanacağımız tecrübe puanlarıyla Tank Destroyer, SPG, Light Tank, Medium Tank ve Heavy Tank sınıflarından herhangi birine gelişebiliyorlar. Oyunda tecrübe puanınız ve krediniz yettiğince istediğiniz sayıda ve farklı türden tank almanız mümkün. Örneğin Rus’ların Tank Destroyer’ini ve Alman’ların Medium Tank’ını aynı anda oynayabilirsiniz. Ancak ne kadar çok çeşitli tank alırsanız, o dalda ilerlemeniz o kadar uzun ve zorlayıcı olacaktır. Aynen MMORPG oyunlarındaki skill dallarında ilerleyerek yeni skill’ler açmak gibi.

[tabby title=”Ekran Görüntüleri”]

[nggallery id=182]

[tabby title=”Video”]

[tabby title=”Sistem Gereksinimleri”]

 Bileşenler Minimum Gereksinimler Tavsiye Edilen
 İşletim SistemiWindows 7, Windows 8, Windows 10Windows 7, Windows 8, Windows 10
 İşlemci (CPU)SSE2 teknolojisini destekleyen iki veya daha fazla gerçek çekirdeğe sahip işlemci.Intel Core i5 veya daha yüksek
 RAM2 GBEn az 4 GB
 HDD (Harddisk)40 GB
(Kurulum Gerektirir)
En az 40 GB
(Kurulum Gerektirir)
 Ekran Kartı (GPU)NVIDIA GeForce 8600, ATI Radeon HD 4550GeForce GTX660 (2 GB) / Radeon HD 7850 (2 GB)

 [tabby title=”Nasıl Kayıt Olunur ?”] yakında[tabbyending]

15 comments

  1. Merhaba Hasan,

   World of Tanks’a kayıt olmak için öncelikle bu sayfanın üst tarafında mavi renkteki “KAYIT OL” tuşuna bastıktan sonra açılan sayfada gerekli bilgileri doldur ve “BEDAVA OYNA” tuşuna bas.

   Daha sonra e-mail adresine gelen aktivasyon linkine tıkladıktan sonra hesabın aktifleştirilecektir.

   Hepsi bu kadar. İyi oyunlar ;)

 1. oyun 10 numara grafik desen super isleyisi filan cok guzel ama tek 1 sıkıntı var oyunun para kasmak oldukca zor perıum olmadıkca para zor kasılıyo onu duzeltırlerse kusursuz bı oyun olur benım ıcın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir