Wolfteam Benzeri Oyunlar – 2020 Wolfteam Tarzı Oyunlar Listesi

Türkiye’nin en çok oynan oyunlarından biri olan Wolfteam, aynı zamanda ülkeler arasında yapılan turnuvalar ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Wolfteam benzeri oyunlar genellikle gençler tarafından tercih edilir. Bu tarz oyunlar içerisinde yaş sınırı bulunmamaktadır. 1 Eylül 2007 yılında ilk olarak piyasaya sürülen Wolfteam oyunu 2020 itibari ile 60 milyon kullanıcı ile kendi alanında üst sıralarda yer almaktadır.

wolfteam benzeri oyunlar
wolfteam benzeri oyunlar

Joygame Oyunları

Joygame oyunları arasında üst sıralarda yer alan Wolfteam oyunu aynı zamanda kendi içerisinde ücretli olarak da satın almalar sayesinde karakterin geliştirilebilmesi avantajını sağlamaktadır. Wolfteam alternatifi oyunlar arasında ücretlendirmeleri en uygun olan oyundur. Aynı zamanda Wolfteam gibi oyunlar dünya üzerinde büyük hâsılat elde ettiklerinden sürekli güncellenen ve beğenilen oyunların arasında yer almaktadır.

Oyun Konsolları Eksikliği

Wolfteam tarzı oyunlar ın en kötü yanı sadece bilgisayarlar üzerinden oynanabiliyor olmasıdır. Telefonlara uygun aplikasyon henüz üretilmediğinden, oyuncular tarafından büyük eleştiri almaktadır. Üretici firma olan softnyx bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştır. Oyun birçok modda ve çoklu olarak çevrimiçi şekilde oynanabilmektedir. Genellikle strateji üzerinde kurulu olan oyun tamamen kullanıcı komutları ile çalışmaktadır.

Tüm bilgilere ulaşmak için internet üzerinden oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak mümkün kılınmaktadır. Bunun dışında birçok platform üzerinde oyun hileleri de yer almaktadır. Wolfteam gibi tüm oyunları siz oyun severler için detaylı olarak aşağıda sıraladık.

Wolfteam Tarzı Oyunlar 2020

1- Zula

2- Pointblank

3- Valorant

4- Bora

5- Apex Legends

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir