Wolfteam Güvenlik için E-mail(MSN) Değiştirme Nasıl Yapılır

Wolfteam Güvenlik için E-mail(MSN) Değiştirme Nasıl Yapılır

Ülkemizde en fazla oynanan MMOFPS oyunlarından olan Wolfteam, popüler olduğu her gün boyunca emek hırsızları da iş başına geçiyor. Siz de oyunda hesabınızı kaptırmamak için bir takım önlemler alabilirsiniz. Wolfteam güvenliği için ilk önerimiz sürekli şifre değiştirmeniz olacaktır, birileri şifrenizi kırmak üzereyken değiştiği zaman tekrardan uğraşarak epey bir zaman harcamaları gerekir.

Wolfteam oyununda güvenlik önlemleri arasında en sağlamı e-mail değiştirmedir, oyuncular kendi arasında buna msn değiştirme adı da vermektedir. Şimdi sizlere adım adım Wolfteam Msn Değiştirme işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağım. Aslında bu işlem de çok zor değil ama dikkat etmeniz gereken noktalar var.

Wolfteam msn değiştirmek için öncelikle Joygame ana sitesine giderek destek bölümüne bir mail yazmalısınız. Destek talebinizi oyun firmasına sunacağınız zaman açıklamaya mutlaka Wolfteam Msn-E-mail değiştirme talebinizi direkt olarak bildirmeniz gerekiyor.

Destek bölümüne açtığınız talepte msn değişim nedenini de söyleyin, canım sıkıldı, değiştirin gibi bir talep dikkate alınmaz, güvenlik amaçlı olduğunu mutlaka belirtmelisiniz.

Bu talepler doğrultusunda ilk olarak kimliğinizin resimli bir fotokopisini veya taratılmış olarak bilgisayara aktarılmış halini göndermeniz gerekecek. Neticede siz de kendinizin kim olduğunu kanıtlamanız gerekir, başkası sizin yerinize değişim yapmak isteyebilir.

Msn değiştirme için en büyük kanıtlardan biri oyunda yaptığınız harcamalardır. Oyunda sanal para satın almış iseniz dekontunu göndererek en büyük kanıtı sunmuş olursunuz ki, e-mail değiştirme işlemi kısa sürede gerçekleşir.

Bir sonraki aşama için de, eski e-mail adresinizi hangi mail adresi ile değiştirmeniz gerektiğini bildirmelisiniz. Ayrıca firma size bir e-posta gönderdiyse onun resmini çekip göndermeniz de değiştirme işleminizi rahatlatacaktır.

Wolfteam oyunundaki karakterinize ait bir takım fotoğraflar varsa bunlar da işinize yarar, anca yukarıda belirttiğimiz bütün resimlerin uzantısı JPG olmalıdır. Wolfteam e-mail-msn değiştirme adımlar bu şekilde, artık hesabınızı daha güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

11 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir