Wolfteam Ateş ve Barut Yaması

Wolfteam Ateş ve Barut

2015 yılında 6. Senesini dolduracak olan MMOFPS oyunlarının kralı Wolfteam, 12 Aralık tarihindeki Ateş ve Barut yaması oyun severleri ile buluştu. Eski haritalarda ve silahlardan sıkılan oyuncular Wolfteam’in yeni yaması ile birlikte eğlenceli günlere geri dönecek.

Av Mevsimi yamasında logoyu değiştiren ekip, Ateş ve Barut için de özel bir logo hazırlayarak oyun severlere sundu. Logonun ana hatlarına tam dokunmadan yamaya uygun şekilde tekrardan tasarlandı ve birçok kişi tarafından beğeni ile karşılandı.

Wolfteam eski yamasında Pedor ve Christopher karakterleri çok favoriydi ve birçok kişi bunları tercih ediyordu. Ateş ve Barut ile birlikte bu iki karakter eskisi gibi olmayacak. Bakalım yeni yama sonrası güçlü karakter kategorisine kimler dahil olacak?

Wolfteam’de yer alan Hangar haritası Ateş ve Barut yamasından sonra karanlıklar içine hapsolacak. Merak etmeyin, genel olarak büyük değişiklikler yok ama ay ışığı ve gece teması bu bölüme ayrı bir hava katmış. Kurtlar karanlığı severi, heyecan daha yeni başlıyor.

Wolfteam’de beklenen yenilikler içinde en dikkat çekenler silahları olacak. RPZ-7 isimli bazuka, normal gibi görünse de bundan sonra onun adı kurt yok eden olacak. Tab-15 modeli ile düşmanlarınızı uzak mesafeden dürbünle takip ederek ok atıp rakipleriniz ne olduğunu anlamadan onları avlayabilirsiniz. Wolfteam yeni yamasında yakın dövüş ustaları için de sağlam vuruşları ile balta gelecek.

Heyecanlı Wolfteam online oyununu eskisinden daha çok seveceksiniz, siz daha bu heyecana katılmadınız mı?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir