Wizardry Online Başlıyor

SOE Live: Wizardry Online Betası 29 Ekimde Başlıyor!

SOE’den gelen açıklamaya göre Wizardry Online’nin Beta süreci 29 Ekim tarihi itibariyle başlıyor. Wizardry Online klasik MMO oyunlarının aksine zoru seven oyuncular için tasarlanmış acımasız yaratıklar ve tehlikeli tuzaklarla dolu bir oyun dünyasında geçen büyücülük üzerine bir MMO oyunu. MMORPG tarzını biraz daha hareketli bir hale getiren oyunun ücretsiz yayınlanıyor olması ise bu denli kaliteli grafiklere sahip bir oyun için şaşırtıcı doğrusu.

Henüz Wizardry Online Beta tarihi dışında bir açıklama yapılmadı ancak oyunun beta süreci için hazırlanmış olan özel bir video yayınlandı. Videoda Wizardry Online’nin ne kadar aksiyon dolu ve heyecanlı bir oyun olduğu anlatılmış. Oyunun adı her ne kadar “Büyücü” olsa da aslında çok köklü bir geçmişe sahip bir oyundur ve oldukça çeşitli sınıflarda karakterler bulunur.

Daha önce sıradan MMORPG’lere alışkınsanız Wizardry Online’da RPG türünü sanki gerçek oyuncularla oynuyormuş gibi zorlu mücadele edebileceğiniz mob’larla yaşamak bambaşka bir tecrübe olacaktır. Oyuncuları şeytanlardan ejderhalara kadar bir çok farklı mob ile karşı karşıya getiren oyunda sanki tüm yaratıklar bir boss gibi. Wizardry Online’i bilmeyenler daha önce oyun hakkında yaptığımız incelememizi burayı tıklayarak ya da oyun başlığı altından “İnceleme” sekmesine gelerek görebilirler.

Wizardry Online Beta sürecine dahil olmak ve oyun hakkında daha detaylı bilgi almak için burayı tıklayarak oyunun resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir