Winter Veil Achievementlari

World Of Warcraft’ta Winter Veil achievementları 2 gün sonra başlıyacağı için yardımcı olması amacıyla size biraz achievementleri anlatmak istedim.

Tis of Season : Graccu’s Mince Meat Fruitcak yiyeceğini 3 parça topladığınız winter veil elbiselerini giyerken yemeniz gerekiyor. gerekli elbiselerin 2 tanesini tailor mesleği olan arkadaşlarınızdan diğer parçalarını dungeon boss larından düşürebilirsiniz.

Bros. Before Ho Ho Ho’s : Winter Veil’da gelen özel npc leri /kiss ile öperek size Mistletoe  isimli itemi alın ve daha sonra yukarıda resimdeki npclerin yanına gidin bu itemleri kullanın.

A Frosty Shake : Dalaran’da Winter Veil Disguise Kit adlı itemi kullanarak kardan adama dönüşün ve başka bir kardan adam bulup /dance komutunu kullanın.

Simply Abominable : Smokywood Pastures questlerini bitirince bu achievementı alıyoruz.

On Metzen! : Bu achievementı almak için Metzen The Reindeer’ı kurtarmamız gerekiyor quest başlangıcını orgrimmar veya stormwindden den alabilirsiniz.

Let It Snow : Bu achievementı almak için Handful of Snowflakes adlı itemi kullanarak resimde gördüğünüz class/race lere fırlatın.

The Winter Veil Gourmet : Resimdeki yiyeceklerden birer tane yiyin.

Scrooge : Alliance’lar için Muradin Bronzebeard’a Horde için Baine Bloodhoof’a vendorlardan aldığınız kartoplarını fırlatın.

He Knows If You’ve Been Naughty : Ana şehirlerde çam ağaçlarının altındaki kutuları açın.

Bu achievementları yaptıkdan sonra “MerryMaker” tittle ını kullanabilirsiniz şimdiden iyi eğlencelerrrr. Bu arada Bütün acivmentlar kendi karakterimdendir :)

 

 

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir