Windborne: İlk Bakış

Hidden Path Entertainment tarafından duyurulan Windborne, 18 Şubat 2014’de oyuncuların erken erişimine açıldı. Hidden Path proje yapımcılarından olan: Michael Austin erken erişime izin verilmesi hakkında şöyle konuştu: “Bu fikri sevdim, küçük bir alfa testiyle beraber yeni fikirler bulabilir ve eksikliklerimizi giderebiliriz.”

Windborne, sosyal sandbox yaratma türündeki oyunlara yeni bir boyut kazandırmak için geliyor, kısacası Minecraft tarzında anime grafiklerinde ve çok daha gelişmiş harita yapısıyla bilgisayarlarınızın en manzaralı köşesinde kendine yer ayırdı bile. Windborne dünyasında keşfedilmemiş hazineleri bulabilir, arkadaşlarınızla yeni bir dünya yaratabilir ya da maceraların peşinden koşabilirsiniz.

Doğada bulduğunuz ham maddeleri kullanarak hayal ettiğiniz her şeyi yaratabileceğiniz bir oyun olan Windborne, sınırsız macera ve gizemlerle dolu bir dünyayı keşfetme imkanını da beraberinde getiriyor. Diğer kullanıcılarla arkadaş olabilirsiniz ya da onlarla ham madde karşılığı ticaret yapabilir ve inşaatlarına yardım edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir