Wind of Luck ile Baron Olmaya Hazırlanın

Wind of Luck ile Baron Olmaya Hazırlanın

Wind of Luck Arena’da, ucu bucağı görünmeyen derin sularda mücadele ederken korsanlara karşı da savaşmanızı gerektiren online oyunda macera sizi bekliyor. Trazzy firmasının piyasaya sürmüş olduğu oyunda korsan olarak işe başlıyorsunuz. Küçük bir gemi ve başlangıç silahları ile gelişmeye çalışırken rakiplerinizi alt etmeniz gerekiyor.

Her oyundaki gibi Wind of Luck’ta da sıradan biri olarak başlıyorsunuz ve denizlerde gezerken gördüğünüz gemilere savaş açıp ganimetleri topluyorsunuz. Sizinle birlikte birçok kişi de mücadele verdiği için kendiniz gelişirken başkalarının da ilerlemesini durduruyorsunuz. Tabi, çok güçlü kişiler sizlere saldırarak, gelişmenizi engelleyici hamle yapabilirler, buna göre uygun önlemler almanız gerekiyor.

Oyunda ticaret önemli yer tutuyor, piyasaya ne kadar çok ürün sürerseniz o kadar fazla kişi yararlanabiliyor, bir nevi gerçek dünyadaki gibi ekonomi stratejisi var. Wind of Luck’daki bu sistem güzel ama para kazanmaya uğraşırken baya bir vakit harcamanıza neden oluyor, ben zaten boşum diyorsanız problem yok.

Oyun içerisinde 3 tür ırk var kıyasıya mücadele gerektiriyor. Online oyunların vazgeçilmezi PVP ise oldukça güzel olmuş. Wind of Luck oyununda gelişmek için iyi bir taktik düşünmeniz gerekiyor, elinizde ürünleri kafanıza göre plansız harcarsanız düşündüğünüzden de yavaş gelişirsiniz.

Oyuna başladığınızda bir taktik belirleyin, öncelikle çevreyi iyice öğrenin, bodoslama önünüze gelen her şeyi satın almaya ve geliştirmeye çalışmayın. Denizdeki rakiplerinize ne kadar çok savaş açarsanız, o kadar çok ganimet elde edersiniz ki, bu sayede hızlı gelişiminizi kimse durduramaz. İleride çok gelişirseniz baron olma şansını yakalayabilirsiniz.

Wind of Luck’a giriş için ana sitesine giderek bir hesap oluşturuyorsunuz, ardından oyunu indir dediğinizde 8.3 megabayt büyüklüğündeki setup dosyasını indirdikten sonra oyunu online olarak indirip kurmaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir