WildStar: Engineer Class’ı Yeni Videosu

Kendine has çizgisiyle hem yeni bir oynanış tarzı hem de bambaşka bir grafik sağlayan WildStar’da bu kez Engineer, yani Mühendis sınıfını tanıyoruz.

Engineer karakteriyle ilgili WildStar yapımcılarından yeni bir videoda karakterin birçok özelliğinden bahsediliyor. Engineer karakteri için oyunun resmi tanıtımında “Gelişmiş silahlarla sürekli olarak yüksek hasar verebilir ve diğer oyuncuları destekleyici özelliklere sahiptir ayrıca ağır zırh kullanarak Tank olabilir bir karakterdir.” deniliyor. Buna göre Engineer karakter sınıfı destekleyici, hasar verici ve Tank bir karakter olarak oynanabiliyor.

Birçok oyunda karşımıza çıkan Engineer sınıfı, bazı oyuncular tarafından oyun dengesini bozucu olarak görülse de WildStar’ın çizgisine aykırı bir karakter gibi görünmüyor. Çünkü zaten WildStar’ın hikayesine göre oyun eski çağda geçmiyor ve silah, makine yada araç üretebilen bir karakter de oyunun temasına uyum sağlıyor.

İşte Engineer karakteri hakkında daha detaylı bilgiyi bulabileceğimiz o video:

WildStar Engineer karakteriyle ilgili merak ettikleriniz için burayı tıklayarak oyunun resmi internet sitesine ulaşabilirsiniz.

WildStar Engineer Karakteri Ekran Görüntüleri:

[nggtags gallery=wildstar-engineer-class]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir