Watch Dogs Natural ve Realistic Modlarıyla Büyülüyor

Watch Dogs Natural ve Realistic Modlarıyla Büyülüyor

Watch Dogs oyunu şimdiye kadar gelmiş geçmiş en önemli görsel kalitelerden birisini bize ilk videolarıyla kanıtlamıştı. Hatırlayacağınız üzere videoların yayınlanmaya başlamasıyla oyun severlerin tamamını etkileyen bir büyüleyicilik ortaya çıkmıştı. Ubisoft grafik konusunda günümüzün çok üzerinde bir kaliteyi gözler önüne sermişti. Tabi ki bu durum herkesi oyuna çekmeyi başarmıştı. Fakat sonraki fragmanlar ve Watch Dogs çıkış fragmanı tam bir rezaletti. Ubisoft neden böyle bir kalite düşürme yolunu tercih etti bilinmez. Fakat oyunun ilk görselleriyle son görselleri arasında, dolayısıyla çıkış yaptıktan sonraki durumu arasında ciddi bir farklılık söz konusuydu.

Bunu hemen akabinde mod düzenleyicileri çözmeyi amaçladılar. Örneğin The Worse ya da benzeri modifikasyon dosyaları tıpkı GTA 5 için olduğu gibi Watch Dogs modları olarak sunulamaya başlandı. Bu sayede daha gerçekçi bir oyun deneyimi, daha aktif bir oynanabilirlik ve daha keyifli oyun mümkün hale geldi. Yine de yer yer eksikliğini hissettiğimiz o ilk anki gerçekçiliği aradığımızı da söylememiz gerekiyor. Bunun farkına varan Danvsw isimli kullanıcı ise bu sorunu kökten çözmeye çalışmış. Dahası ise bunu başarabilmiş.

Watch Dogs Natural ve Realistic Mod Neleri Kapsıyor?

Watch Dogs Natural ve Realistic mod tamamıyla oyunun genel yapısını içeren bir modifikasyon. Yani çevre düzenlemesinden karakter ve araç modellemelerine kadar tüm detayları gerçekçi kılıyor. Eğer bu modu kullanacaksanız oyundaki birçok detayın gözünüze çok daha hoş geleceğinden bahsetmemize izin verin.

Hava koşullarının gerçeği yansıtması, binaların tıpkı günümüz görselliğini taşıması, araçların en ufak ayrıntılarına kadar göze batması en ilginç noktaları. Merak ediyorsanız Watch Dogs gerçeklik modu videosunu izleyebilirsiniz. Hatta hemen videonun altında yayıncısı tarafından paylaşılmış dosyalarla daha gerçekçi bir oyun deneyiminin içerisinde kaybolabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir