Watch Dogs 2 Paket Seçenekleri Karşınızda

Watch Dogs 2 Paket Seçenekleri Karşınızda

Watch Dogs 2 oyunu bildiğiniz gibi IGN tarafından yapılan ufak bir reklam hatasıyla çıkış tarihi ortaya çıkan oyunlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz gün verdiğimiz haberle beraber oyunun resmi lansmanının yapılmasını beklediğimizi söylemiştik. Tahminimiz gecikmeden Ubisoft Montreal tarafından yapılan canlı yayınla karşımıza çıktı. Watch Dogs 2 duyurusu aynı zamanda oyuna dair yeni bilgilerinde bizlere ulaşmasını sağladı. Birçok kişinin merak ettiği bazı detaylarda cevap buldu.

Kimine göre oyunun özel sürümleri son derece gereksiz olabilir. Hatta bazı oyun severlere göre koleksiyon paketlerinin çok gerekli olmadığı düşünülür. Ancak oyuncuların ciddi bir bölümü için Collector Edition paketlerin önemi son derece büyüktür. Bu konuda Watch Dogs 2 Collector Edition paketi dahil 5 farklı paket seçeneğine sahip olacak. Bir nevi koleksiyoncular yaşadı desek yeridir. Tüm paket içeriklerini ayrıntılı bir biçimde öğrendiğimiz oyunun heyecan verici bekleyişi de böylece daha fazla ateşlendi.

Watch Dogs 2 Sürümleri

Watch Dogs 2 sürümleri arasında Deluxe Edition, Gold Edition, San Francisco Edition, Wrench Junior Robot Collector’s Pack ve The Return of DedSec Collector’s Case paketleri yer alacak. Sırasıyla içerikleri ise şu şekilde sıralanıyor.

  • Deluxe Edition

Deluxe Edition paketi oyunun haricinde San Francisco haritası ile birlikte dijital özel eşyalar içermektedir. Artı olarak ise baskı resmileri sunuluyor.

  • Gold Edition

Direkt olarak Deluxe Edition paketini içeren Gold pakette ek olarak Season Pass bulunuyor.

  • San Francisco Edition

Deluxe Edition paketini içerisinde barındıran bu sürüm özel bir kutuya sahip. Aynı zamanda San Francisco için özel resimler, çıkartmalar ve haritanın yanında Zodiac Killer görevi ile beraber Marcu figürü barındıracak.

  • Wrench Junior Robot Collector’s Pack

En ilginç çekecek paketlerden birisi olan bu sürümün içeriğinde Gold Edition ve 20 santimetre büyüklüğündeki Wrench Junior robotu yer alıyor. Robotu telefonunuza indireceğiniz uygulama vasıtasıyla kontrol edebiliyorsunuz.

  • The Return of DedSec Collector’s Case

Tüm paketleri kısaca içerisine barındıran bu sürümde Gold Edition ve Wrench Junior Robot Collector’s Pack sürümlerine erişebileceksiniz. Bunların haricinde 64 sayfalık sanat kitabıyla birlikte DedSec temalı ürünler özel olarak sunulacak. Marcus’un atkısıyla şapkasına sahip olurken aksiyon figürü de sizlerin olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir