Watch Dogs 2 İle İlk Oyundaki Detaylar Karşımıza Çıkmayacak

Watch Dogs 2 İle İlk Oyundaki Detaylar Karşımıza Çıkmayacak

Watch Dogs 2 duyurusu ile hacker olarak San Francisco sokaklarına atılacağımız günü sabırsızlıkla beklemeye başladık. Ancak henüz önümüzde birkaç aylık süre olduğunu biliyoruz. Bu süre zarfında Ubisoft bize oyunla ilgili sık sık bilgi sunmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta size sunduğumuz haberde Watch Dogs 2 ctOS kuleleri ile ilgili bir değişimden bahsetmiştik. İlk oyunda sıkça gördüğümüz kuleler artık karşımıza çıkmayacaktı. Bu köklü değişikliğin ardından görünen o ki Ubisoft eski oyunda bulunan birçok detayı bizden uzaklaştırmayı sürdürüyor. Hatta sürdürmeye de devam edecek.

Bunlardan birisi Watch Dogs AR oyunları oluyor. Bildiğiniz gibi ilk oyunda Cash Run ve NVZN isminde iki ayrı türü olan, cep telefonumuzu kullanarak bağlandığımız çeşitli ufak oyunlar bulunuyordu. Bu oyunlarda özel silahla uzaylıları öldürüp kısa sürede daha fazla puan yapmaya çalışıyorduk. Oyunun yönetmeni Danny Belanger ise tamamıyla değiştirilen ve Watch Dogs 2 AR oyunları olmayacak şeklinde bizler sunulan haber hakkında bazı detaylar sundu. Bu oyunların neden kaldırıldığına değinmemesine karşın daha çok hack, daha işlevsel bir oyun hikâyesi üzerine çalıştıklarını vurguladı. Buradan Watch Dogs 2 oyunu için ilgisiz içeriklerin sırasıyla kaldırıldığı sonucuna varmak mümkün.

Watch Dogs 2 Co-Op Bilgileri

En merak edilen içeriklerden birisi olan Watch Dogs 2 çoklu oyuncu modu hakkında da konuşan Belanger çarpıcı detaylar sundu. Verilen bilgilerde San Francisco sokaklarında tıpkı Need For Speed oyununda Ventura Bay sokaklarında dolaşırken olduğu gibi arkadaşlarımızla iletişim kurabileceğiz.

Zorlu görevleri beraber yapıp, yeni yan görevler keşfedebilmek için DedSec isimli bir hacker grubuna üye olacağız. Bu bağlamda tüm şehrin sizi konuşmasını istiyorsanız 15 Kasım 2016 itibariyle Watch Dogs 2 çıkış tarihi gelmiş olacak. Vakit kaybetmeden PC, Xbox One ya da PlayStation 4 sürümlerinden birini edinin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir